Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba megyek árufeltöltő...

Tescoba megyek árufeltöltő diákmunkára. Betehetnek a kasszához is annak ellenére, hogy én árufeltöltőnek jelentkeztem? Megtagadhatom, hogy a kasszába menjek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha árufeltöltő CSAK a munkaköröd a szerződésben, akkor jogos lesz a tiltakozásod, de ez nem biztos, hogy őket érdekelni fogja. Ha te nem ülsz be kasszához, akkor megteszi majd más, aki nagyon éhes, vagy egy másik csóró diák, akinek nincs más választása, mert különben kidobják az albérletből, neked meg hasta la vista baby!
2016. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem történhet meg előzetes betanítás nélkül.
2016. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettes, szerintem nem a betanításon van a hangsúly. A kérdező úgy értette, ő betanítás után se szeretne kasszázni. Szerintem. De aztán lehet tévedek. Ja, 1-es voltam.
2016. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kasszába mindenkit beültetnek pár órára, aztán vagy beválik az illető vagy nem . Ahol én voltam egyszer valamikor TS-ban ott voltak olyan diákok akiket kimondottan kasszásnak vettek fel, ők nem foglalkoztak árufeltöltéssel. 4-6 órában püfölték a pénztárgépet csak és kizárólag, aztán csá .
2016. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem tagadhatod meg, másrészt soha többet nem hívnak diákmunkázni vissza.
2016. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na voltam ma...árufeltöltést csináltam.

Hát mit mondjak....nem az álommunkám. :(


Viszont egy valamit nem értek.

Meg kellett írni a jelenlétit ,mikor kezdjük a munkát és mikor végzünk vele.

A kutya nem szólt hozzám egyszer sem...most akkor mikor kell mennem dolgozni megint?

Nem kérték,hogy írjam le mikor érek rá,nem is kérdezték de még csak nem is mondták...ilyenkor mi van?Most akkor mikor menjek???

2016. júl. 30. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felhívnád őket?!?!
2016. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!