Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Voltatok már az Antaya Dragon...

Voltatok már az Antaya Dragon Hotelben? Milyen az étel? A szállás?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni, hogy az antayai dragon hotel milyen? Milyenek az ételek? Egy diétázó is talál magának ételt? Az is aki cukor és laktózmentesen étkezik illetve nem eszik kenyeret? Hogy néz ki egy reggeli és egy vacsora, milyen a felhozatal? A reggeli programok milyenek? Pl joga

2022. máj. 17. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Antalya lesz az.
2022. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van honlapja a szállodának, szeirntem ott megtalálsz minden infót.
2022. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Bookingon 7.3 az értékelés. Tudom, hogy sokan olyan dolgokat húznak le, amik valójában nem is hibák, de egy ilyen fullos, ultra all inclusive szállodánál pont a kényelmet, személyzetet és az ár/érték arányt húzzák le, szóval elgondolkodtató.
2022. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Családi barát már volt itt, mindenképen ide megyünk, mert apukám ezt szeretné. Én csak kíváncsi voltam.
2022. máj. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!