Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miket néztetek meg (ha voltato...

Miket néztetek meg (ha voltatok ott) Vietnámban, vagy Malajziában, vagy Indonéziában? Mi érdekelt, előre, illetve mik voltak azok, amikre ott helyben akadtatok rá?

Figyelt kérdés
A látnivalók mellett mi (népszokások, viselkedésformák, nyelvek, akármi, ami szemmel "nem látható", tehát nem épített, vagy nem készített szépség) fogott meg? Mi miatt mennétek többször is vissza?

2020. aug. 22. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Mindharomban voltam.Malajziaban 2 hetet Vietnamban 1 honapot Indoneziaban 2 honapot vagyis sok mindent megneztem. Malajzia tul fejlett nekem nem jott be de vootam Penang, Cameron felfold, Melaka Ipoh stb. Vietnam eszaktol delig mentem Hanoi jo volt es az a folotto resz, Meo vac dong van, Halong, tovabba Ninh Binh. Indonezia millio dolog van csak par Szumatra, Toba to, Borobodur, Pranbanan, Bromo, iljen, Rinjani, Batak kultura, Sulawesi Toraja es millio, Indoneziahoz egy elet is keves.
2020. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!