Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A hotelszoba, ahova utazunk,...

A hotelszoba, ahova utazunk, minibárral felszerelt. Hogyan működik ez, mi alapján kell fizetni, honnan tudom, mi mennyibe kerül, hogyan állapítják meg, hogy miből mennyit fogyasztottunk?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ilyen helyen..
2022. jún. 10. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Naponta leltarozzák a takarítók és rajta lesz a számládon.
2022. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van a minibár mellett/felett egy lista, hogy mi mennyibe kerül.

Általában drága.

2022. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve kérdezzétek meg, hogy kipakolhattok-e belőle. Én már jártam úgy - ráadásul egy magyar hotelben - hogy a minibár érzékelte, hogy ha kivettél belőle valamit, és azonnal ment a számlára. Általában a szobaasszony ellenőrzi tételenként.
2022. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, ahol önbevallás alapján történik a fizetés. A minibár mellett találsz egy árjegyzéket, amin megjelölöd, miből mennyit fogyasztottál. Kijelentkezéskor ezt a papírt leadod a recepción és ez alapján hozzáadják a számlához.
2022. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt drága, úgyhogy jobb elkerülni.
2022. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Azt hogy' érted, hogy: "...kipakolhattok-e belőle.."
2022. jún. 10. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy én szoktam saját vizet, üdítőt berakni és ilyenkor kipakolom a minibárt. Eddig sehol nem volt probléma, 1 helyen igen, ahol érzékelte a hűtő, hogy mit veszel ki és honnan és automatikusan felszámlázták, pedig nem fogyasztottuk el. Ezért kell emgkérdezni, meg elutazásnál illik teljesen visszapakoni.
2022. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak olyan van, hogy valamiből egész üveggel fogyasztunk, vagy olyan is, hogy pl. egy töményszeszes üvegben mennyi volt és mennyi maradt...mert akkor azt hogyan tudják mérni (pontosan)...ill. én, hogy honnan indult az üveg(ben a mennyiség..)(??)
2022. jún. 10. 11:08
 9/14 A kérdező kommentje:

Saját cuccot biztosan fogunk berakni...remélem, lesz még hely a hűtőben...

Mert, valszeg mi sem abból a drága piából akarunk fogyasztani, megvesszük inkább boltban.

2022. jún. 10. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A töményszeszes üvegek általában 4cl-esek, azokat nem kell mérni. Megbontod, kifizeted az egész üveget, akár megiszod, akár nem.
2022. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!