Kezdőoldal » Utazás » Szállások » AirBnb jo lehet vizumhoz?

AirBnb jo lehet vizumhoz?

Figyelt kérdés
Vizumhoz feltetel a szallasfoglalas de nem tudom elore mikor erunk adott varosba. Az mukodhet hogy a fovarosba ahova erkezunk lefoglalok egy szallast pl 5-6 napra, kifizetem, ezt a visszaigazolast adom le a vizumhoz majd torlom a foglalast? Olyan szalalst vaalsztok ami lemondhato. Ez esetben visszakapom a penzt? Ez igy mukodhet? Soha. Em hasznalatm meg airbnb-t viszont ott mas lehetoseg (booking, agoda stb) nincs.
2022. aug. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szálloda oldalán közvetlenül foglalva is vannak lemondható opciók.
2022. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de itt a szallodak nincsenek a neten.
2022. aug. 6. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Hova mész???
2022. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szudan.
2022. aug. 6. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szálloda nincs de Airbnb van? Teljesen mindegy mit írsz be a vízumhoz, Airbnb, hotel, haverod kérója.. Lényeg, hogy legyen szállás. Egyébként lehet, hogy ki kell töltened egy belépési kártyát érkezéskor is ahol megkérdezik hol fogsz lakni.. És végül: röhej, hogy Szudánba készülsz és ez a legnagyobb bajod.
2022. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan szovegertelmezesi godjaid vanank. Nem az a lenyeg hogy mit jrok be a vizumhoz hanem a vizumhoz kell visszaigazolt szallasfoglalas. Erted? Visszaigazolt.
2022. aug. 6. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg akkor a szudáni nagykövetséget.. Ja annyi eszed nincs..
2022. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Szomáliában a szakadár kalózok laktanyáját adtam meg. Elfogadták!
2022. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!