Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Rám terhelhetik ezt egy...

Rám terhelhetik ezt egy szállodában?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik éjszaka, amit itt töltünk. Most jöttünk rá, hogy le van szakadva az ágyam.

Már az első estétől nagyon rosszul aludtam, fájdalmakkal keltem, de ráfogtam a rossz párnára, nem nekem való matracra, ilyesmi. Recseg az ágykeret, de még itt se gondoltam rosszra, míg egyszer csak most az egyik oldala erősen megsüppedt, mikor keltem volna fel. Felemeltük a matracot, egyik oldalon az összes csavar ki van szakadva, ami az ágyrácsot a kerethez rögzíti...

És itt esett le, hogy ettől kényelemtlen a matrac, ettől alszom rosszul...

Na de a dologhoz hozzá tartozik az is, hogy túlsúlyos vagyok. Nyilván ettől még nem reális, hogy három nap alatt szakadjon le alattam egy ágy, de kicsit tartok tőle, nem-e fogják rám... Vagy hogy miért nem szóltunk első nap, hogy valami nem jó.


Ilyenkor a vendégre is terhelik a kárt, vagy hogy van ez?

Meg egyáltalán, adnak nekünk egy új szobát, vagy mi? Nyilván nem szeretnék még napokig ezen aludni, elvégre pihenni, wellnessre jöttünk, de gondolom egy ágykeret megjavítása nem olyan, mint egy csöpögő csap, hogy pikk-pakk a szobában megcsinálják. :/


2022. szept. 13. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Az nem mindegy, hogy mit jelent a túlsúlyos - ha 60 helyett 70 kg vagy, az lényegtelen, ha 140, az már nem az.
2022. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Normális ágy a 140 kilós alatt se szakad le, csak sok helyen ezen spórolnak.
2022. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem alattam szakadt le az ágy, ahogy írtam is, már érkezésünk óta gond volt, csak akkor még nem esett le, hogy ez az oka.
2022. szept. 13. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak ilyesmit a vendégre terhelni, persze el tudok képzelni olyan tahóbb szállásadót aki bepróbálkozik, olyankor ne hagyjátok magatokat.
2022. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!