Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Cegléden van szoba pár órára?

Cegléden van szoba pár órára?

Figyelt kérdés

Cegléden vagy közelében tud valaki buvohelyet pár órára?

Ez a van kivel, de nincs hol helyzet megoldása lenne a cél ma délelőtt...

Lényegében egy korrekt, tiszta, pár órára kivehető szobát keresek, de a net... Nem találtam.

Valakinek ötlet?



#szoba #szex #szabadidő #alkalmi #Búvóhely van kivel, de nincs hol
2022. szept. 13. 04:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Ugyan már inkább Csemő mint Cegléd, de a Putrisarki erdőt pont erre szokták "használni". Ha viszont mindenképp szobát akarsz, akkor hívd fel az egyik hotelt/motelt/panziót, amiből azért van egy pár... 😅
2022. szept. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Ne legyél már ennyire sóher! Ha nincs pénzed, ne akarj dugni se.
2022. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Putrisarki erdő nem opció. Persze dugás a lényeg, de nem mindegy, hogy hol és hogyan.

Sóher meg sosem voltam. Ha az lennék nem keresnék normális, akár árban felső kategóriás helyet.

De sajnos Cegléden nincs alkalmas, azaz lenne talán, de nem pár órára. Felhivtam néhányat...

Mindenesetre nem jött össze a helyi szoba, így maradt a nagy fővárosunk, ahol minden "is" lehetséges.

Tehát a találka összejött, a hely is meglett, pezsgőfürdős káddal, kilátással, pezsgő bekészítéssel, ebéddel, stb... Nem olcsó, de jó hely. + az a pár km nem számít, amit ez miatt kellett megtenni. Inkább az idő, hiszen a hölgy nem (sem) független, elméletileg munkahelyen volt, és így alkalmas időben haza is kellett érnie. De köszönöm a tanácsot, felhivtam párat, de inkább biztosra szerettem volna menni, talán valaki van hasonló helyzetben, és tud ilyen helyet, ne kelljen mindent minden hívás alkalmával elregélni... Biztos lenne hely, csak én nem találtam. Ez az én hibám.

Azt viszont nem bánom, hogy amilyen Sóher vagyok, többet költöttem erre a napra, mintha helyben lettünk volna.

Azaz kedves kettes, gondold újra. Nem mindenki öt perces menetet tud nyújtani egy kocsiban, van aki igényesen, megfelelő tisztálkodási lehetőséget biztosítva kívánja eltölteni még az ilyen randit is. Nem egy útszéli fizetős bárkivel bármikor típusú hölgy volt most sem a partner, aki igényli is az előző feltételeket, és nem utolsó sorban nem egy kóbor numera a cél. Hihetetlen, de van olyan nő, akit nem egyszer, és nem csak maszatolas, hanem rendesen meg kell dugni egy randin. Aztán lesz második, sokadik alkalom is...

2022. szept. 14. 06:22
 4/5 anonim válasza:
100%
Esetleg ha a googlébe be irnád,hogy buvohely cegléd??
2022. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Beirtam. Nincs. Van felhozatal, de Cegléd és környéke nem nyert...

Bp-n megoldottam.

Köszönöm a javaslatot 👍

2022. szept. 15. 06:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!