Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ez tök átlagos dolog, hogy...

Ez tök átlagos dolog, hogy egy európai 100 éves múltra visszatekintő patinás szálloda napokon keresztül nem olvassa az e-mailjeit, ami több helyen fel van tüntetve, hogy ott keresheted őket kérdéseiddel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Habár megvetem a Kareneket van az a szituáció, amikor tényleg várok is valamit a pénzemért. Ilyen az, mikor felhívom a recepciót egy olyan hotelben, ahol majdnem félmilliót hagyok 3 főre 4 éjszakára, majd közlik, hogy írjam meg emailben. 4 napig nem sikerült válaszolni, újrahívtam, aztán még a lánynak állt feljebb, hogy miért nem várok a válaszra. :D Végül írtam egy újabb emailt, amiben teljesen higgadtan és kulturáltan leírtam a történeteket - na erre egyből kaptam választ. A szállodavezető felhívott, mondta hogy tanuló a lány megbeszéltünk mindent és kompenzációként kaptam 3 db 60 perces masszázst és italcsomagot a vacsorához.
2023. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!