Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szobát pár órára, "búvóhelyet"...

Szobát pár órára, "búvóhelyet", hogy tudnék az Airbnb-n keresni, illetve mi a legjobb felület?

Figyelt kérdés
Szerintem az Airbnb talán azért lenne a legjobb, mert ellenőrzött szolgáltató. Szoba pár órára, búvóhely összesítő oldalakon lévő helyeknek írtam, nem válaszoltak, akivel beszéltem, lefoglaltam helyet, kértem megerősítést, nem válaszolt, telefonon sem tudom azóta elérni. Attól tartok rengeteg link hely lehet, én meg nem akarok potyára menni a barátnőmmel.

#búvóhely #Airbnb #hova menjek a barátnőmmel #day use
2023. jan. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az Airbnb nem proliskodik ilyen óraalapú kiadással. Fizesd ki egy éjre, senkit nem érdekel mennyi időt töltesz valójában ott.
2023. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Búvóhely Zenta válasza:
100%

Ha semmi speciálisra nem vágysz, AirBnB-n meg Bookingon gyakorlatilag csak választasz egy megfelelő szállást, lefoglalod és mész/mentek. Azok tuti komoly szállásadók, nem lesz gond. Ha személyesen fogadnak is, elmehetsz előre egyedül és átveszed a kulcsot, aztán meg csak behúzod az ajtót vagy postaládába dobod a kulcsot mikor elmész. Hogy csak pár órát vagy ott, senkit nem érdekel, nem is kell mondani ha kellemetlen.

Ha találsz jó helyet és visszajársz akkor meg minden egyszerűbb és simább utána már.


Ha direkt búvóhelyre vágysz, akkor ezeken keress: BúvóhelyTérkép, BúvóhelyKereső, BúvóhelyLista, Kuckók, buvohely.lap.hu ...

2023. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Búvóhely Zenta! Látom te szakmabeli vagy. :) Tényleg rengeteg "búvóhely" van, csak honnan lehet tudni mennyire korrektek? Lányokról van nagyon jó beszámolós oldal, ahol kiderül ha bármi gond van, kár, hogy a búvóhelyekről nincs. Én különben nem is ismertem ezt a búvóhely megnevezést, egyébként tetszik, kifejező, csak a napi szoba, day use-ról hallottam. Illetve látom még a szoba pár órára a megfelelő kereső szó.
2023. jan. 29. 21:59
 4/4 Búvóhely Zenta válasza:

Konkrét értékeléseket nemtudom hol tudnál olvasni, esetleg ha a Google térképen rákeresel az adott helyre, vagy ha fentvan AirBnbn vagy Bookingon és ott vannak vélemények...

Igen, sok kifejezés van, kinek mi jut eszébe. A búvóhely mára már annyira egyértelmű és kifejező szerintem.

2023. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!