Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Párizsban melyik a legjobb...

Párizsban melyik a legjobb szállás és még sem olyan drága? Szeptemberben jó idő van ott?

Figyelt kérdés
Minden véleményt meghallgatok és javaslatot elfogadok,de csak kulturáltan.

2021. máj. 10. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább direkt foglaljál már szállást megy repjegyet! Előtte biztos ami biztos kérdezz rá, hogy melyik légitársaságok repülnek Párizsba, és kinek milyen tapasztalatai vannak a Wizz airrel!
2021. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. máj. 10. 14:09
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
100%

Gondolom ez is a te kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__11135497-utaz..


Hozzád tényleg nincs bekötve a google,vagy fizetős lett?!Vagy csak simán ennyire lusta vagy használni?

2021. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
D. Brasco lemaradtál az itteni komment cunamiról :D A hölgy elég "érdekes" stílusban háborodott fel :D Majd a moderátorok töröltek vagy 15-öt.
2021. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csendben megjegyzem, hogy az első kommentememet is kitörölték, amiben szimplán segíteni próbáltam, normális stílusban.
2021. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Valoban lemaradtam ezek szerint.....mondjuk ritka hogy mar hetfőn meg van a "hét kérdése"
2021. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nincs nekem internetem túl drága elnézést
2021. máj. 17. 14:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk,egyszer és mindenkorra. MÁSOK véleményére VOLTAM ITT KIVÁNCSI. Olvastam bookingon is MÁSOK véleményét,pozitív és a negatívat is. Nem érzem lustaságnak azt,hogy ITT megmertem kérdezni, hogy itt is olvassam másoknak a véleményét.Számomra ez nem lustaság,mert ha van már ez az oldal,ugye bár gondoltam kérdezzek,de ha ez másoknak "LUSTASÁG" akkor sajnálom,hogy számára lusta vagyok:)
2021. máj. 17. 14:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom,azt is,hogy ezzel egyetlen egy kérdéssel ekkora probléma lett,hogy csak le minősíteni tudd egy némelyik ember mint gondolkodna. Megbántam,hogy tényleg ennyiből tudatlan,buta minden féle ember lettem emiatt a kérdés miatt,mint hogy páran gondolkodnának, de kérdezni bűn. Ezzel inkább rájöttem hogy nem is kérdezek semmit ezen az oldalon mert vannak ilyen buta emberek hogy ennyiből ügyet csinálnak,mint hogy inkább ne is irtatok volna,annyival egyszerűbb lett volna szerintem.Én le zárom ha ti ettől boldogabbak vagytok örülök. Szép életet :)
2021. máj. 17. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem Sartira mentek?
2021. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!