Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Átverés - nem kapom vissza a...

Átverés - nem kapom vissza a pénzemet?

Figyelt kérdés

Múlt héten elutaztunk egy napra a Mátrába. A szálláshelynek, mivel önálló bejutás volt és a tavozáskor sem találkoztunk senkivel előre el kellett utalni 30 ezer forint kauciót, amit írtak is az e-mailben a foglaláskor. Tehát amikor foglaltam, fizettem 20% foglalót és érkezés előtt 3 nappal pedig kellett utalni a fennmaradó szállásdíjat + a 30 ezer forintot. Erről azt ígérték, hogy természetesen a távozás után (amennyiben nem teszünk tönkre semmit) visszakapjuk. Beletelhet pár napba, mivel általában minden héten egy adott napon utalják vissza mindenkinek a kauciót. Ez rendben is lenne, viszont most már egy hét eltelt a távozásunk óta, és a pénz még mindig sehol. Ma reggel próbáltam őket 2 megadott telefonszámon elérni, egyik sem kapcsolható. Ezután írtam egy e-mailt is arra jelenleg várom a választ.

Mit tehetek, ha továbbra sem fogom tudni elérni őket és a pénz sem érkezik vissza? A tőlük kapott korábbi e-mailek természetesen megvannak, illetve az átutalást is tudom bizonyítani. Egyébként egy teljesen jól szituált és nem olcsó szállásról beszélünk, fel sem merült bennem hogy ez megtörténhet. Semmilyen negatív véleményt sem olvastam róluk.


2023. febr. 24. 09:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hadd döntsem már én el, hogy mit engedhetek meg magamnak és mit nem... Kezdetben olcsóbbnak tűnő ár - mihez képest tűnt olcsóbbnak áruld már el... Írjam le még párszor hogy ezt a szállást ha akartam sem tudtam volna más oldalon lefoglalni?
2023. febr. 24. 19:28
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Persze,mindent szabad. Pl azt is szabad, hogy házhoz jössz a £∅f@$zért es eloadod a nyomoreksagod, utána meg l€ba$zol mindenkit, amiért a valóságot az arcodba kapod. XD.

És még rá is teszel, hogy emlekeztetsz mindenkit, hogy nem regisztrált szallason voltal, ami nem foglalható normalisan. Küldd már el a címüket, ezt nekik is latni kell :)))

2023. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy egy éjszakát legtöbb esetben nem lehet szállásközvetítő oldalon keresztül foglalni, csak közvetlenül a szállásnál, továbbá ha nem tudom/nem akarom egyben az egész összeget kifizetni akkor szintén nem fogom ezt a lehetőséget választani.
2023. febr. 24. 19:35
 14/21 anonim ***** válasza:
4%

Hát ez egyre egzotikusabb. Nem lehet egy éjszakára foglalni, ezt is a szállásadóid mondták, ugye? Sztem magadtól vagy ilyen.

Tehwt nem az a baj, hogy segítettél átverni magad es semmit nem tudsz tenni utólag.

Nem js az a baj, hogy azt gondolod vigaszt kapsz ezzel a modorral.

Hanem az a baj, hogy a szállás oldalak nem akarják 1-éjszakas kalandodat.

Aha, világos xD.

2023. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ja ertem, ami nem szerepel az általad istenített Bookingon, az nem "normálisan foglalható" szállás :D rendben. Panzióban dolgozom a hozzánk beérkező legtöbb Bookingos foglalással gond volt eddig. Pl.: egy hálószobás apartmanhoz azt tüntették fel, hogy két hálószoba van benne, így készült a vendég, ennek fényében fizette ki előre a teljes összeget.

Másik, nem jött értesítést arról hogy foglalás érkezett, este 9kor állított oda a vendég, hogy márpedig ő a bookingon foglalt, szobák nyilván nem voltak előkészítve, a személyzet már hazament.

Ne haragudj hogy ezek nem hozták meg a kedvemet hozzá. Ezzel a stílussal meg pláne nem fogod azt elérni hogy megfogadjam a tanácsodat. Le lehetett volna írni azt amit akarsz, anélkül is hogy sütne a hülyének nézés a szövegedből.

2023. febr. 24. 19:46
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

Neked ez egy balvanyimadas. Te tenyleg nem vagy komplett. Dzkamabeli ezt csinálta:))). Nincs több kerdesem

Vagy nagyon d€ßi£ vagy, vagy hazudsz.

Csá

Ez sok.xD

2023. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Fogalmad nincs miről beszélsz, olvasni sem tudsz értelmezni sem, itt én ezt be is fejeztem :D
2023. febr. 24. 19:49
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél azért pénzt nekem is:) adok visszaigazolást. Köszi
2023. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 NTBS ***** válasza:
Jövő héten kiderül. Jó várakozást kívánok.
2023. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tényleg priceless, amikor a kérdező, akinek nulla tapasztalata és még ennél is kevesebb tudása van e téren oktatja ki az itteni válaszadókat.

Édesem, mi utazunk.

Ezpért nem foglalunk noname szarokon.

2023. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!