Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e olyan interntes munka,...

Van-e olyan interntes munka, ami nem abból áll, hogy a pénzemet befektetem egy kockázatos valamibe, nem átverés, és nem abból áll hogy eladhatatlan dolgokat próbáljak meg eladni másoknak, hanem ami tényleges munka?

Figyelt kérdés
(pl. szövegszerkesztés, adatbáziskezelés, adatok rögzitése, vagy bármi egyéb hasonló) aki tud esetleg ilyet az feltétlenül írjon !
2016. febr. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ezeket egy kisiskolás is meg tudja csinálni. Miért is fizetnének érte?


Adott cégnél biztos van egy titkárnő aki ezt képes elvégezni.

2016. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig keresek programozót!
2016. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom mert ez is egy munka !!! Akkor az irodába egy asszisztensnek miért fizetnek ? Gondolom a semmiért... Idióta, normális válaszokat kértem nem hülyeségeket !
2016. febr. 9. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen programozót keresel? Mennyi tapasztalat, milyen nyelvek ismerete lenne fontos?
2016. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig van rajta meló, de ha épp igen, akkor kifizet rendesen.

[link]

2016. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok idióta ? Mert feltettem egy normális kérdést ? Te kezdtél lekezelő flegma dumával jönni, hogy ezeket egy kisiskolás is megtudja csinálni, bizonyára tudhatod, mivel lehet te is egy kisiskolás vagy. 5. válaszoló, köszönöm megnézem !
2016. febr. 10. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdező védelmében kérdezném, hogy az miért érdekes, hogy egy kisiskolás mit tud megoldani? Vagyis, hogy mennyire bonyolult a munka?

Rengeteg munka van, ami úgymond egyszerű se mégis időbe telik megcsinálni és ezt az időt fizetik meg ha valaki elvégzi.


Pl ha megnézed upwork.com-on akkor az olyan egyszerűnek tűnő munkákat is lehet otthonról csinálni mint ügyfélkezelés telefonon és e-mailen keresztül.

2016. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!