Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha külföldön vagyok a repülőté...

Ha külföldön vagyok a repülőtéren és nem találok oda a szállodába sehogy sem akkor mi a teendő illetve hogy lehetséges vissza utazni Magyarországra indul vissza repülő amire fel lehet szalni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 17:22
 1/4 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha ez probléma, akkor szerintem először ne egyedül utazz.

De egyébként egyszerű: fogsz egy taxit és a taxis orra alá tolsz egy papírt, amin rajta van a szállásod címe.


Ha mégis haza szeretnél jönni, akkor bemész a légitársaság irodájába a reptéren és veszel jegyet (vagy ugyan ezt teszed meg on-line)

2023. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan sejtésem,hogy nem ez lesz a legnagyobb gond ezen az utazáson.
2023. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs penzed taxira, okostelefonra, roamingra, akkor egy sokkal dragabb azonnali hazarepulesre sincs. Tehat ott buslakodsz a repuloteren.
2023. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább jelentkezz be az első szállodába, amit megtalálsz, vagy fogsz egy taxit (ubert, boltot, bármit). De a google maps világában tényleg ne is induljon el, aki nem képes megtalálni az úticélját...
2023. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!