Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél is ingyenes ha a...

Ryanair-nél is ingyenes ha a kézipogyászomat fel akarom adni?

Figyelt kérdés
Öcsémet akarom meglepni Prime itallal. Tudom, hogy fel lehet adni ilyenkor a kézipoggyászt, csak azt nem tudom, hogy a ryanairnél ingyenes-e.

2023. márc. 14. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Az alap jegyárban nincs feladott poggyász.
2023. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Kezipoggyászt bármikor feladatod ingyen, ha nem akarod bevinni a kabinba.
2023. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2: biztos vagy ebben?
2023. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es: én ebben nem lennék ennyire biztos.


A Wizz tudom, hogy ingyenesen "elveszi" akkor, ha nem engedi meg bármi miatt, hogy felvigye az illető, de vannak kétségeim afelől, hogy ha hirtelen mindenki ezen felbuzdulva fel akarná adni, akkor nem biztos, hogy ezt hagynák.

2023. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük már itt össze a dolgokat. Az, hogy adott esetben megkérnek pár embert, hogy a hűtőszekrénnyi hátizsákjaikból legalább párat hadd pakoljanak be a gépbe, mert nem fognak elférni az overheadben, az nagyon nem azt jelenti, hogy ingyen van feladós. Vagy én nem tudok valamiről.
2023. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a feladós az ingyenes, hanem a fizetet kézidet fel tudod adni ingyen. És én ezt már ezer 1-szer eljátszottam, de sosem Ryanair-rel. Ezért kérdeztem.
2023. márc. 14. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért ne hagynak, külön örülnek neki ha nem a kabinban kell ide-oda pakolgatni.

Szoktak sms-t küldeni, hogy lehetőleg add fel.

2023. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha, Ryanair pénzt kér ezért... Mindegy. (Az ár a csomag súlyától függ, ezért nem tudok pontos összeget adni, nekem 36 brit font volt)
2023. márc. 14. 16:04
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
@8 Kevered a dolgokat. A priority-s kézipoggyász meg a feladós teljesen más műfaj.
2023. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel a "feladós kézipogyóért" többet kérnek mint a simáért így értelemszerűen nem.
2023. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!