Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha a szállodai szomámból...

Ha a szállodai szomámból eltűnik valami és nincs velem senki aki bemehetne még a szobába akkor biztos, hogy a személyzet volt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi?
2023. jún. 17. 13:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egy AirPods-ról van szó. Az éjeli szekrényemen volt mikor elmentem. Amikorra visszaértem a szobám ki lett takarítva(ezt onnan tudom, hogy kiürítették a kukát és hoztak be wc papírt) és az AirPods nem volt sehol.
2023. jún. 17. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszel Péni István sportlövő esetére, amikor sportszerűtlen versenytársa, Sidi Péter bement szállodai szobájába és ott gyógyszereit kicserélte valami doppingszerre?

Munka miatt sokat utazom és rendszeresen járok szállodákba. Még soha semmi nem tűnt el nekem a szállodából.

2023. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó leckének nem is volt túl költséges.
2023. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Besurranó tolvaj is lehetett.
2023. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira kinos a szallodanak. Ha az arufeltoltoket motozzak, szerinted a szemelyzetet nem ellenorzik? Masfelol. Egytket random szir-szar er annyit, hogy valakinek ne legyen allasa? Szerintem ilyenkor az egesz brigadot elbocsajtanak, miutan nem lehet kinyomozni, melyikuk volt. Nagyon eletszerutlen.
2023. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Emlékszel Péni István sportlövő esetére, amikor sportszerűtlen versenytársa, Sidi Péter bement szállodai szobájába és ott gyógyszereit kicserélte valami doppingszerre?"

Tökéletesen emlékszem rá, hogy erre semmiféle bizonyíték nem volt, mármint a kicserélésre. Inkább az történhetett, hogy Péni doppingolt, majd a lebukást akarván elkerülni, bepalizta Sidit, hogy menjen be a szobájába és várjon ott rá. Nyilván Péni szülei is segítettek az egészet intézni a szövetségben. Érdekes, más sportolóknál sosem hiszik el az ilyen mindenféle kamukat, hogy nem doppingoltak, csak beletették a kajájukba, gyógyszerükbe, vizükbe stb. a tiltott szert, nála meg azonnal bevették...

2023. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!