Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Kicsit félek a hosteltől,...

Kicsit félek a hosteltől, érdemes bevállalni?

Figyelt kérdés
Koppenhágában van egy hostel. 4 ágyas az még megfizethető, de nem rizikós három idegen emberrel egy szobában lenni? Nem valami kényelmes, viszont sokat lehet vele spórolni. Vélemények?
2023. júl. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Sosem mennék hostelbe. Oda inkább nem mennék, ahol nem tudnék megfizetni egy akármilyen gagyi, de saját fürdős szobát.
2023. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem vallalnam. Alpesi hagon igen, mert aki odaig eljut, az tudom, hogy eltokelt turazo. Ezt nem ismernem, vagany kispenzu turistak vagy kik szallnak meg.
2023. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem ijesztő lenne, mivel a hostel szó láttán azonnal Tarantino trilógiája ugrott be...
2023. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En aludtam kulonbozo hostelekben mind Europaban ( de nem Daniaban), mind Azsiaban. Soha semmi gond nem volt. Viszont az is igaz, hogy az utolso tobb mint 15 eve volt. Azota romolhatott a helyzet ugy altalaban.
2023. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
89%

Tavaly nyáron kb. 1 hetet aludtam különböző, 3-4 ágyas hostelszobákban, Bécsben, Berlinben és Brüsszelben. Abszolút semmi bajom nem történt. Alapfokú odafigyelés amúgy nem árt, de kétlem, hogy bármilyen bajod történne. Ha a hostelnek jó a booking.com/google értékelése, szerintem nyugodtan vágj bele. :)

Ekkor 18 éves voltam, fiú, de abszolút nem az izmos típus, sőt...


Persze ez nagyrészt függ tőled és a saját komfortzónádtól. Én gyakran aludtam másokkal egy szobában, így megszoktam, bár nem vagyok oda érte.

2023. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Párszor én is hosteleztem, hogy spóroljak. Nem egy túl kényelmes dolog, de ha ez az ára annak, hogy többet láss a világból, ám legyen.
2023. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Kinek jutna eszébe idegenekkel egy szobában aludni??
2023. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbálhatod és egyébi vérmérséklettől függ, hogy ki bírja. Pl. én inkább kifizetem a rendes szobát, voltam hostelben kétszer, de annyira zavart a többi ember, hogy nekem a drágább szállás megéri.
2023. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lencsefőzelék ***** válasza:
93%
Aludtam már hostelben sok helyen, néha érdemes lehet bevállalni, ha aránytalanul drága a privát szállás, és spórolni akarsz. Volt, hogy 8-10 másik emberrel aludtam, akik közül horkolt 1-2, kint az erkélyen cigiztek, aminek a szaga beszállt a szobába, és a szekrényemet nem lehetett bezárni, de szóltam a tulajnak, aki jött, és megszerelte. Az egyetlen lopás egy 3000 méter fölötti alpesi menedékházban volt, ahol két túratársamnak is ellopták vagy 60 euróját a pénztárcájából. Ruszkikkal voltunk egy szobában, és felügyelet nélkül hagyták a hátizsákjukat, benne a pénztárcájukkal. Csak annyit vettek ki az aljasok, hogy még ne legyen feltűnő. Szóval ha vigyázol a pénzedre és az értékeidre, és el tudod viselni a kisebb kellemetlenségeket, egy-egy éjszaka kibírható.
2023. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Épeszű ember nem alszik együtt vadidegenekkel egy koedukált hálóteremben, ahol keveredik a hányás- dohányfüst és lábszag és zeng az egész terem a különböző típusú horkolásoktól.

A közös fürdő, wc stb-ről már nem is beszélve.

+ nagy fokú a biztonsági kockázata.

2023. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!