Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Detektor - elektronikus...

Detektor - elektronikus videórögzítő berendezések jelenlétét egy szobában kimutató eszköz - létezik már? Nem akarom, hogy engem lekamerázzon valami beteges kukkoló, miközben én nyugalomban kívánok kikapcsolódni/nyaralni!

Figyelt kérdés

Igen, szinte biztosra veszem, hogy lesz egy-két indokolatlan, epés (kéretlen!) megjegyzés, és tudom magam is - így fölösleges ezeket leírni -, hogy több mint valószínű nem lesz rejtett kamera egyik vendégházban/panzióban sem (legyen az Törökországban, Görögben, vagy hazánkban, mindegy), de nemcsak, hogy olvastam ilyen esetekről, hogy ritkán mégiscsak volt kamera, hanem még ismerősi körömben is tapasztaltak ilyet egyszer sajnálatosan. Igaz részleteket utóbbiakról nem tudok, mivel nem családtagok, nem barátok voltak.


Nekem ez elég. Nem a tényhez (mert a tény az, amit a vendégház előtt írtam a valószínűségről), hanem ahhoz, hogy a bizalmatlanság csíráját ezen esetek már elplántálták.

Párom nem aggódik ilyeneken - jó neki. De az csak ő!



2023. júl. 22. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen eszköz.
2023. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 subrette ***** válasza:

Legegyszerűbb vezetékkereső falszkennerrel kezdeni. Jó eséllyel megtalál bármilyen elektromos eszközt.

[link]

2023. júl. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!