Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek csalás lehet?

Szerintetek csalás lehet?

Figyelt kérdés

Mákvirág apartman (Balatonboglár)

Úgy tűnik csak nemrég regisztrált és kicsit túl jónak tűnik az árához képest...Nincs NTAK száma... És olvastam hogy voltak már ingatlancsalók a csoportban, és mikor mások odamentek a tulajok nem is tudtak róluk, szóval nem első eset lenne, de akkor így sajnos nincs szállásunk holnapra😬 (foglalót nem kért (még))



2023. júl. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egyrészt az új szállásoknak is kezdeniük kell valahogyan, szerintem erre jó taktika a bevezető ár. Másrészt valóban kockázatos olyan szállásra építeni, amiről nincs még semmilyen vélemény, visszajelzés, ott igazából bármi történhet. E kettőt kell mérlegelni és készülni B tervvel. Viszont ha nem csalás, akkor meg nagyon jól jártál.


(Mondjuk azt nem èrtem, hogy ha nincs pénzmozgás, akkor mi a cél egy kamu szállás hirdetésével. Hacsak nem valami pályázati mutyi.)

2023. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Balatonbogláron google szerint nincs is ilyen...
2023. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Facebookon válaszolt posztomra, de máshol nem találtam
2023. júl. 23. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem rendben van. Az NTAK olyan lehúzás, hogy értelmes ember kerüli messziről. Az NTAK az RBN család biznisze, a vendégfogadók lehúzása és csicskáztatása. Aki kimarad belőle nem feltétlen hülye vagy rossz szolgáltató.
2023. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!