Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nagycsaládoskènt2 felnőtt+3...

Adathor kérdése:

Nagycsaládoskènt2 felnőtt+3 gyerek) nem igazán tudok szobát foglalni külföldön nyaraláskor. Általában 2 szobát ajánl fel vagy max 2 ágyat. Én rontok el valamit keresèskor? Vagy gyakorlatilag nem szívesen adnak oda 1 szobát 5 embernek?

Figyelt kérdés
Nagycsaládosok, szoba foglalás

2023. júl. 24. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy nem szívesen adják oda, hanem egyszerűen nem fértek el annyian..
2023. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkora szoba nincs, ahol 5 ágy elférne, ezért értelemszerüen két szobát ajánlanak fel.
2023. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag szoba 2 vagy 3 személyes, max. lehet kérni rácsos kiságyat, de az még mindig csak 4 fő... ráadásul lehet a kiságyat is csak 2 ágy mellé tudják beszuszakolni.

Nem tudom, hogy mekkorák a gyerekek, de szerintem sem fértek el annyian.

Ha esetleg szerinted mégis megoldható lenne, akkor próbàlhatod közvetlenül megkeresni e-mailben a szállásadót, hátha meg tudtok egyezni, de nekik sem érdekük egy szobába zsúfolni titeket, ha kettőt is rátok sózhat, vagy úgy megfelárazza, hogy jobban jártok két szobàval.

A másik ötletem az apartman, ahol a két helyiség legalább egybe nyílik, lehet olcsóbb úgy, és a gyerekek sincsenek teljesen egyedül.

2023. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mar lakosztaly lenne az a kategoria. Viszont egybenyithato szobak leteztek regi szallokban, mikor az amugy lezart ajtoval atjarhato a ketto. Pont ilyen szobank van, csak idegenek a masik oldalon, regi epulet.
2023. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Otthon egy szobában alszotok mindannyian?
2023. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, pont egy ilyen "vendéggel" vitatkoztam tavaly. Hogy látta a booking.com-on, hogy van egy kétágyas szobánk, és ő akkor azt most lefoglalná a férjének, meg magának, meg a három 4 és 12 év közötti gyerekének. Persze mondtam neki, hogy nem.

Erre képes volt felhívni a booking-ot, hogy őt diszkriminálják. (Szerencsétlen ügyintézőt nagyon sajnáltam, konkrétan a nőnek nem is volt semmilyen foglalása, de az ügyintéző nem küldhette el az anyjába.)

2023. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Készülhet akkor pár ügyintéző, ez is a kérdező kérdése:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__12340..

😀

2023. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

@7, az említett "vendég" fekete volt, szerintem mindenre instant úgy reagált, hogy őtaztánmostannyira DISZKRIMINÁLJÁK!!!

(Általában a 30-40 év közötti fekete nőkre jellemző ez a hozzáállás, már persze nem mindegyikre, de sokkal nagyobb arányban, mint az ugyanilyen korú fekete férfiakra, vagy arab nőkre, vagy ötven éves fekete nőkre...)

A kérdező szerintem csak szimplán tudatlan.

2023. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

8-as!


Én sem a kérdező stílusára céloztam, csak félő, hogy ilyen tapasztalatlanul lyukra fut, amiért esetleg utólag mást próbál hibáztatni.

Külön-külön is furák a kérdések, hát még így együtt.

2023. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy kéretlen jó tanács: ha bookingon foglalsz, akkor a pénznemet az adott ország/terület pénznemére váltsd át. Az a hivatalos, az az érvényes, se a bookingot, se a szállodát nem érdekli, hogy ha te lefoglaltál valamit szerinted 10000 forintért, abból a forint elinflálódása miatt hirtelen 15000 lett. Az ár 25 euró, és akkor is 25 euró, ha az Orbán Viktor hirtelen halála miatti trónviszály a forint értékét időközben fel- vagy leviszi.


(A számok ebben a bejegyzésben légbőlkapottak. Nem tartom valószínűnek, hogy 25 euróért bárhol találsz szobákat magatoknak.)

2023. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!