Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Apartmanban, ha azt írják,...

Apartmanban, ha azt írják, teljesen felszerelt konyha, ott vajon általában van mosogatószer és mosogatószivacs is, vagy azt vinni kell? Bocs, ha buta kérdés, de nem vagyok rutinos ebben.

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 19:42
 1/10 Lofefi ***** válasza:
100%

Az adott hely válogatja. Vagy lesz, vagy nem lesz.

Mi nem szoktunk vinni, mert még nem láttam olyan orzágot, ahol drágább lett volna a mosogató, mint itthon, és a szivacs is filléres. De ha aggódsz, tegyél be belőlük.

2023. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Általában van.
2023. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Én még eddig mindig találtam ilyen helyen.
2023. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindig van. Olyan volt, hogy inkabb vettem, mert hasznalt volt, de ezt nem szoktak elfelejteni.
2023. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2023. aug. 4. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szokott lenni, de sokszor valami nagyon olcsó, gagyi. Én inkább venni szoktam helyben.
2023. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Szokott lenni, de volt, hogy elfogyott érkezésünk előtt és kérni kellett pótlást. Érdekes módon ugyanez az ajándék pálinkával sosem szokott előfordulni, arra figyelnek mindig :)
2023. aug. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Magyarországon jellemzően inkább nem volt, mint volt. Wc-papírból is max. 1 guriga.

Külföldön jobb tapasztalataink vannak. Legutóbb mosogatógép tabletta is volt, meg mosószer, nem csak mosogatószer, új szivacs, folyékony szappan.

2023. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat. Közben megérkeztünk a szállásra, van mosogatószer és szivacs is, folyékony szappan és wc papír is, 2 gurigával is.
2023. aug. 6. 17:58
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
Szokott lenni, de mi már voltunk Horvátországban 1 hetes nyaraláson, ahol kb 2 napra elegendő mosogatószer és WC papír volt csak az apartmanban. Vettünk ott helyben és ennyi.
2023. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!