Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Magas-Tátra közelében tudtok...

Magas-Tátra közelében tudtok jó szállást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok olyan szállást Szlovákiában, ahol beszélnek magyarul és viszonylag közel van a Tátrához? Sosem voltam még abban az irányban, viszont idén elmennék, de nem találtam olyan helyet, ahol magyarul beszélnek. Én csak németül tudok, ezért megyek mindig Ausztria felé, angolul max kézzel-lábbal tudok mutogatni. :D


Nem hotelt keresek, hanem panziót vagy apartmant vagy valami magánszállást, ahol legalább egy ember tud magyarul és nem érzem magam totál elveszve. :D



2023. aug. 5. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keressél a neten magánszállást, panziót és ha megfelel, akkor rájuk írhatsz hogy tudnak-e valamennyire magyarul.

Kb. két hete voltak az unokatesómék a Tátrába és megakadt olyan étterem is, ahol tudtak kicsit magyarul is. Egyébként meg sok magyar turista is volt.

Egyébként megértik a németet is, sok ott az osztrák turista is.

2023. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tessék, itt pl beszélnek németül:


[link]


meg itt is:


[link]

2023. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elég kicsi az esélye annak, hogy olyan szállást találsz, ahol magyarul beszélnek. Erdélyben, Marosvásárhelyen, ahol kb a lakosság 35 százaléka magyar, a bookingos szállások többségében nem beszéltek magyarul. Itt meg ahol magyarok kb egyáltalán nincsenek szinte kizárt.
2023. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!