Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mekkora összeggel terhelheti...

Mekkora összeggel terhelheti meg a szálloda a bankkártyámat, ha előre fizetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha nem fizetek előre, akkor a kártyaadataim birtokában előre megterhelhetik a kártyám valamennyivel, ha esetleg nem jelennék meg, stb. De ha már kifizettem nekik előre kártyával a teljes összeget, akkor bejelentkezéskor még terhelhetnek valamit az esetleges további költségek miatt (pl. károkozás, nem jelentkezek ki időben stb.)?

2023. okt. 19. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Én még sosem hallottam olyat, hogy szállodában előre kell fizetni online. Maximum előre foglalsz szállást és kész. Bejelentkezéskor honnan tudnák, hogy kárt fogsz okozni vagy később jelentkezel ki? Nem kamu kérdés ez?
2023. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy zárolnak plusz összeget vakamiféle kaucióként, károkozás esetére. Például ha dohányzol a szobában ahol nem szabad, $250. De a check out után ha minden rendben, feloldják a zárást, vagy visszateszik ha beterhelték. Ez azért egyrészt a saját kockazatuk csökkentése, másrészt egy kicsit ügyeskedés, ha be is terhelik, még ha ideiglenesen is
2023. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!