Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha foglalok egy szállást a...

Ha foglalok egy szállást a bookingom és azt írja aug1-ig nem kell fizetni de nekem addigra új kártyám lesz hogy vonja le a pénzt majd?

Figyelt kérdés
Külföldre megyünk majd nyaralni és kéri a kártyaszámot hozzá. Viszont nekem májusban új kártyám lesz. Ha most meg a régi kártyám adatait adom meg hogy fogja levonni a pénzt? Vagy nem lesz baj hogy közben változott a kártya?
jan. 7. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Más bsnknál nem tudom mi a gyakorlat, de nálam az utolsó három kártya száma és a cvv kódja azonos, csak a lejárat változik.
jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálni kell majd a rendszerben az új kártyádat.
jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hülye kérdés, de próbáltad már, hogy elfogadja-e egyáltalán?

Nem lehet, hogy ha megadod a lejárati időt, akkor alapból nem fogadja el így?

jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
A bookingon le van írva a foglalás pontos szabálya. Az is, hogy vonjanak vagy utalsz, a szállásadónak vagy a bookingnak. Továbbá jelezheted a szállásnak, hogy a helyszínen fizetnél. Ez tárgyalás kérdése.
jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan foglalj, ha nem tudjak terhelni a kartyadat, akkor kuldenek egy emailt, hogy baj van a kartyaval, frissitsd a kartyaadatokat
jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam! Az összeg levonásának a napján már lejárt a kártyám, így nem tudta levenni. Azonnal jött az értesítés, hogy adjak meg másik fizetési módot, különben bukom a szállást. Egyébkénr ezt meg tudod előzni, ha beállítod az új kártyaadatokat, amint megvannak.
jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!