Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországban tényleg úgy...

Sajtos97 kérdése:

Horvátországban tényleg úgy működik egyes szallásoknál, hogy leterhelik a bankkartyát? Lent folyt.

Figyelt kérdés
Az amondo Reisenportal nevű honlapról van szó, ahol megtalálható az általam választott szállás. Na most az normális dolog, hogy nem én utalok át X összeget, hanem ők leterhelik a számlám? És még erre jön az is, hogy a szállás elfoglalása előtt ki kell fizetni a teljes összeget. Én ilyenről még nem hallottam és kétségeim vannak efelől.

jan. 26. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Bookingon is előfordul, hogy zárolnak valamennyit (általában az első éjszaka díját). Ez a szállás elfoglalásáig nem kerül a szállásadóhoz, csak zárolva van. AirBNB-n meg ez az alap.

Nekem nincs vele gondom, az az összeg arra van szánva. Utalással még sose fizettem szállásért.

jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Normális. Én se fizettem még soha utalással. Vagy levonják előre, vagy terhelik a kártyát és a helyszínen érkezéskor kell fizetni, itthon is és bárhol máshol is.
jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én esetemben nincs helyszíni fizetés. Az első részletet mostanaba vonnák, a fennmaradó továbbit pedig 1 hónappal a szállás elfoglalása előtt
jan. 27. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Jogos lehet. Egyre több szállás kér kauciót köszönhetően a korábbi problémás vendégeknek. Ha rendben hagyod el a szállást, visszakapod.
jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!