Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Volt már olyan, hogy több nap...

Volt már olyan, hogy több nap ki volt fizetve egy szálláson, de az első nap után inkább kijelentkeztetek és kerestetek más helyet?

Figyelt kérdés
Akár szállodában, akár panzióban, akár vendégházban. Tehát hogy olyanok voltak a körülmények, hogy végül másnap úgy döntöttetek, hogy inkább kerestek másik szállást, legyen bármennyire is nehéz találni.

febr. 8. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha.
Igen, kommentben elmesélem.
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Olyan volt hogy lefoglaltam a szallodat mert olcso volt de kesobb jottem ra hogy a gettoban van. Sajnos nem adtak vissza a penzt, szoval bebuktam mert nem akartam oda menni. Kerestem a belvaros kornyeken egy jobb szallodat inkabb.
febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Soha. Bangladesben volt egy vendégház, aminek az istállójába tereltek, hogy akkor itt tessek aludni, röhögtem egyet, aztán ledőltem a matracra, amit bekészítettek.
febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most jó példa vagy rossz ?
febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!