Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Jogos lenne kialkudni egy...

Jogos lenne kialkudni egy olcsóbb árat?

Figyelt kérdés
Vagy legalább megkérdezni, megemlíteni, hogy áprilisra csak 10 ezerért van kiírva 2 főre, viszont mi most hétvégén mennénk, a szállás.hun ez 14 ezerért van írva. Azt tudni kell, hogy egyszer már voltunk itt, és mondták, hogy legközelebb nem kell ott foglalni, úgy kB. 20%-kal olcsóbb, ha jól emlékszem. Akkor most ki kéne jegyeznünk egy 11-13 ezer közti összeggel, vagy jogosan mondhat ránk, hogy lehet e 8-9 ezer, hisz áprilisra csak 10 ezerért van kiírva ugyanaz a szoba?
febr. 15. 01:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod, megkérdezed.

Ha ügyesen kommunikálsz, akkor talán szerencsés leszel és belemegy.

febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Legegyszerűbb velük megbeszélni ha már ismernek titeket

De jól értem hogy most drágabban kínálják (14 e) te pedig az olcsóbban kínált (10 e)ből akarsz kedvezményt?

Mert ha igen akkor ahhoz azért kell pofa

febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért kell hozzá pofa? Szerintem logikus, hogy akkor a 10 ezernél is lentebb kellene vinni az árat, ha telefonon foglalunk. Mellesleg ennyi erővel miért drágább most. Max a fűtés miatt lehet.
febr. 15. 01:50
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

De ha most 14e akkor miért akarsz 10e áron menni plusz abból is kedvezménnyel


Lehet hogy én értelmeztem rosszul ha igen akkor bocs

febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kb minden szállás ára attól fuggoen változik, hogy mekkora kereslet van rá. Ha senkinek nem kell, olcsóbb, ha többen pályáznak rá, drágább. Próbálkozni lehet, de nem valószínű, hogy sikerrel jársz.
febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A szállás most hétvégén, amikor a kérdező menne kerülne 14e-be, ellenben áprilisban, ár csak 10e.
febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jogos. Megmondták, hogy mostanra mennyibe kerül. Ha neked annyit nem ér, nem kell odamenni.
febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak már olyat, hogy többedik alkalommal már nem kell szállásközvetítőn keresztül foglalnom, úgy olcsóbb, de ez nem azt jelenti, hogy akkor én mondom meg, mennyit kell fizetni, hanem a szállásadó mond egy árat (levonva a közvetítő díját), amit vagy elfogadok, vagy nem.
febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak nem jogos. Egy szoba több áron is elérhető, függ az időszaktól (mennyi frekventált), hogy mikorra foglalod . Attól is, hogy mikor foglalod. Éppen mennyi szabad szoba van. Attól is, hogy hol foglalod. Ha ez valami kis magán hely, akkor persze nyugodtan hívd fel őket és kérdezd meg. Veszíteni valód nincs.
febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kerüld meg a szallas.hu-t úgy mindig olcsóbb.
febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!