Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Gyulára készülünk, 3-4 napra,...

Simonnóra kérdése:

Gyulára készülünk, 3-4 napra, 3-4*-os szállodát keresünk. Van tippetek, ajánlásotok?

Figyelt kérdés

febr. 23. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szallas.hu oldalon nagyon sok véleményt olvashatsz a különböző szálláshelyekről.
febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nemrég voltam én is Gyulán, a Komló Hotelban, nagyon stílusos szálloda, tudom azt ajánlani. Az ételek meg a felszolgálás is szuper volt! Meg tök jó, hogy a központban van.
febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a Hunguestben voltunk, az is jó volt.
febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kollocsreni válasza:
75%
Csatlakozom a 2-es válaszadóhoz, múlt hétvégén voltunk ott. Nagyon elegáns a Komló Hotel és a hozzátartozó étterem is. Gyula csodálatos város.
febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Booking.com, és olvasd az értékeléseket. Meg nézegesd a fényképeket. Az neked való.
febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Covid-ig rendszeresen jártunk Gyulára, a Hőforrás hotelbe. Kedvező ár, sok szobája van, szinte bármikor lehet foglalni. Az udvarán 2 meleg vizes, egy úszó és egy gyerek medence van. Nagy parkoló a hotel előtt, mindig van hely. Gyula nagyon szép város és ha időpontot választhatsz, hársfa virágzáskor még inkább javaslom.

A szállodának két kisebb hibáját tudom említeni, de ez csak a lustábbját zavarja:

1./egy jó félórás sétára van a városközpont.

2./csak reggeli van, és a közeli étterem megszűnt (hacsak ki nem nyitották újra azóta, amióta utoljára ott jártam.) De nagyon jó éttermek, cukrászdák vannak a városközpontban, érdemes bejárni ebédelni.

Nagyon szeretünk oda járni, gyerekekkel is. Az idén nyárra is tervezzük.

febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mi a wellness hotel Gyula szállodába szoktunk járni, teljes ellátás, wellness részleg.Nagyon szép és tiszta minden.A személyzet udvarias és segítőkész. A szálloda alatt terem garázs.A belváros gyalog három perc.
febr. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsolt0638 válasza:
Szerintem keressetek Gyulán 3-4 csillagos szállodát
febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gorilla86 válasza:

Ha kettesben mentek a szerelmeddel tudom ajánlani a Corvin hotelt! Nincs a bookingon csak a saját honlapján, all inclusive elláttás a komló étteremmel együtt.

Ha gyereket is visztek akkor van gyerekbarát része de én az előbbit ajánlom…mindenféle kellékük is van és a szobák pazarok😁

márc. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Hotel Komlót ajánlanám. Szép, tiszta, korrekt, ár/érték arányban teljesen rendben van.
márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!