Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha foglalok egy szállást...

Ha foglalok egy szállást saját részre 1 estére de tudom, hogy nagy valószínűséggel nem egyedül fogom tölteni az éjszakát, akkor ezzel szokott lenni bármilyen probléma?

Figyelt kérdés
Természetesen nem 100%, hogy a hölgy velem jön vissza azonban nagy rá a valószínűség de bejelentkezni a szállásra egyedül fogok. Leginkább arra gondolok, hogy sok helyen látom, hogy 1 főre alacsonyabb az ár egy apartman esetében és ha reggel ketten távozunk azt nem-e teszik szóvá? Nem az összeg érdekel csak nem szeretnék felesleges konfliktust.
febr. 29. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csalásnak hívják. Ha 1 főre fizetsz, 1 fő szállhat meg.
febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a recepción hogy mégis ketten lesztek és ráfizetsz a végösszegre.Valószínű szóvá is teszik,miért hunynának szemét fölötte.
febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ketten voltatok szállóvendégek, kettőt kell fizetni. És már akkor szólj, mielőtt jönne a csaj!
febr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, nyílván ezért is kérdezem. Csak ha kettő emberre foglalok, akkor amikor már megérkezek ugye személyigazolványt fénymásolnak. Eddigi tapasztalatom az, hogy mindkettő embertől kérik, én pedig egyedül érkezem meg. Valamint inkább apartman néztem, aminek odaadják a kulcsát majd mikor kijelentkezek meg visszakérik, nem szállodát ahol folyamatos recepció van. De a megoldás valószínűleg az lesz, ahol nincs olyan lehetőség, hogy 1 emberre fizessek hanem 2 az alap foglalás.
febr. 29. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Foglalj egy kulcsszéfes AirBnB-t, ahol önálló bejutás van, ott max. üzenetben kérik az adatokat, nem érkezéskor.
febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a tiszta, ha szólsz érkezéskor, hogy jön még egy személy, és kifizeted a 2 fős árat. A kutya nem fogja megkérdezni, hogy miért jön, vagy hogy te milyen kapcsolatban vagy ezzel a személlyel. Ő majd akkor mutatja az igazolványát, amikor megérkezik. Szállásadó vagyok, elég sokszor előfordul, hogy érkezéskor az 1 főre foglalt vendég jelzi, hogy jön még az apartmanba más is. A "belopózik és reggel kisunnyog"-módszert nem javaslom, bár nálunk ebből volt már egy nagyon mókás történet: az első emeleti vendég hajnalban felhívott, hogy beugrott egy nő az erkélyére, és felborította az asztalt. Felette, a másodikon elvileg egy pasi lakott egyedül... Kiderült, hogy előző este becsempészte a csajt, és valamiért jó ötletnek gondolták, hogy reggel majd lemászik(!) az erkélyen át. Végül a pasi kifizette a 2 fős árat.
márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm szépen a szakmabeli tanácsot. Ha éjszaka érkezik akkor ha távozáskor mutatja az is játszik?

Valószínűleg felveszem majd a szállásadóval a kapcsolatot, nem akarok a háta mögé menni és leegyeztetem vele ezt.

márc. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!