Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mikor kell kifizetni a teljes...

Mikor kell kifizetni a teljes összeget?

Figyelt kérdés
Először foglalok szállást. Ezért kellene egy kis segítség. Az előleget el utaltam. A maradék összeget is utalni kell vagy majd ott kell fizetni be csekkoláskor? Belföldi hotelről van szó.

márc. 11. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Becsekkoláskor kell fizetni. A legtöbb helyen bankkártyát elfogadnak a szállásdíj rendezésére, de az idegenforgalmi adót készpénzben szeretik (azt a szállásdíj nem tartalmazza, külön tétel lesz a számlán).
márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Sose találkoztam még olyan hellyel, ami az idegenforgalmi adót kp-ban kérte volna, és ebben nincs is semmmi logika, ők sem kp-ban fizetik be.
márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
#2 nekem eddig mindig így kérték, bár nem sűrűn járok szállodába. Az indoklás, hogy a kártyás fizetésekből levon a bank, de nekik azt egy az egyben kell továbbadni az önkormányzatnak, így veszteség keletkezik rajta, a bankkártyás fizetésre viszont nem számíthatnak fel külön díjat.
márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Ez továbbra is egy hülye indoklás szerintem, nem veszteség keletkezik rajta, max költség. Ha egy magánszállás áll elő valami hasonló baromsággal azt még megértem, rendes szálloda biztos nem fog.
márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!