Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Közös hálótermi ágy Booking.co...

Közös hálótermi ágy Booking.com-on?

Figyelt kérdés
Sok olyan szállást hirdetnek bel, külföldön , hogy egy közös hálóteremben helyeznek el és kapsz egy ágyat. Namármost ez nagyon kedvezményes áron van mindig. De szerintem veszélyes, mert nem tudhatod kikkel raknak össze. Lehet , hogy éjszaka kirabolhatnak, míg alszol.
márc. 20. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
2012-ben a velencei karneválra utaztam úgy, hogy ilyen helyen szálltam meg. Nyilván nem nézem utána eléggé a szállásnak. xD Tényleg csak egy ágyat kaptam, még ágyneműt sem. Közös fürdő volt, az ágyakon nem volt semmi függöny vagy ilyesmi. Éjszaka is elég aktívak voltak a többiek, akikkel a szobában voltam, szóval kb egész éjjel világított a lámpa. Szerintem életem egyik legrosszabb élménye volt. :D Soha, soha, soha többet. Bár nem féltem, vagy ilyesmi, azzal nem volt gond.
márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Értem és kapszulahotelban mondjuk , hogy néz ki egy tisztàlkodàs? Mindenki vàr a màsikra míg végez. Wc szintén?
márc. 21. 19:10
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 Közös wc és zuhanyzó, ahol én voltam ott sosem kellett várakozni, mindig volt szabad.
márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Azért a felesleges aggodalmaskodás helyett célszerűbb lenne az alapokkal tisztában lenni. Akár hálóteremben, akár kapszulahotelben szállsz meg, nem az ágyadban fogsz nyomorogni az összes értékeddel együtt, hanem beteszed őket a saját zárható szekrényedbe, fiókodba.


Mások horkolása tud zavaró tényező lenni, amit egy doboz füldugóba való beruházással tudsz orvosolni.

márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
Én biztos nem mennék ilyen helyre. Az hogy kirabolhatnak egy dolog, de tutira lesz valaki, aki rettenetesen horkol, és hát ezek elég olcsóak ahhoz, hogy rettenetesen lekoszlott helyek legyenek, ahol a mellékhelyiségen is összeszedhetsz valamit.
márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
A füldugó semmit sem ér a horkolás ellen, ugyanúgy áthallatszik rajta.
márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Fiatal koromban külföldön többször is aludtam ilyenben. Skóciában, Walesben, és Angliának Waleshez közeli részén, továbbá Belgiumban. Ezekben az esetekben egyedül voltam (nem volt útitársam). Soha nem volt problémám belőle. Volt, hogy fiúként 3 lány volt velem egy hálóteremben. Egyikük sem akart megerőszakolni, sajnos. ;-)

Nekem mondjuk a haverjaim még bevállalósabbak voltak. Egyikük mesélt olyat, hogy Franciaországban kocsmában összehaverkodtak helybéliekkel, és megdumálták, hogy nála alhassanak. Ott sem volt semmi gáz. Szóval nálam ez volt az etalon. :-)


Én ilyen laza voltam és valamennyire maradtam is az. Aki fosós, annak az ilyen nem való. Az fizesse meg a normál szoba díját.

márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!