Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Közös hálótermi ágy Booking.co...

Közös hálótermi ágy Booking.com-on?

Figyelt kérdés
Sok olyan szállást hirdetnek bel, külföldön , hogy egy közös hálóteremben helyeznek el és kapsz egy ágyat. Namármost ez nagyon kedvezményes áron van mindig. De szerintem veszélyes, mert nem tudhatod kikkel raknak össze. Lehet , hogy éjszaka kirabolhatnak, míg alszol.
márc. 20. 15:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatotok? Mit gondoltok?
márc. 20. 15:42
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Én biztosan nem vállalnám be, de nem vagyunk egyformák, van akinek ez is megfelel. Amikor nagyon drága helyen voltam és spórolni akartam, inkább kapszulahotelbe mentem, ami szolgáltatás szempontjából hasonló, de mégis van egy kis privát tér.
márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik ismerősömmel elkezdett egy másik vendég veszekedni este 10-kor, hogy kapcsolja már le a lámpát, mert aludni akar...


Sose mennék ilyen helyre.

márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A fogalom, amit keresel: "hostel". Sokaknak megeri. Sokan inkabb fizetnek tobbet. 🤷‍♂️
márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Persze, ahogy a buszon melletted ülő is beléd állíthat egy kést, a vacsorád készítő szakács drogot keverhet az italodba, meg úgy általában bárhol utazva pont tőled fél méterre robbanthat egy terrorista.


Van rá valamennyi esély? Van. Annyira kicsi, hogy normális ember ezeket nem tartja komolyan vehetőnek, számításba veendőnek? Nyilván.


Használni kell az agyad, elolvasni az adott hostel értékeléseit párhuzamosan több platformon és abból levonni a következtetéseket.

márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 scamdemic ***** válasza:
100%

„Lehet, hogy éjszaka kirabolhatnak, míg alszol.”

1. Lehet, hogy éjszaka kirabolnak, míg alszol.

2. Éjszaka kirabolhatnak, míg alszol.


Engem még sose raboltak ki, pedig sokszor aludtam már hostelben. A legzavaróbb a hangos horkolás tud lenni, de ilyen esetekre találták ki a füldugót. Meg az se volt kellemes, amikor az erkélyen cigiztek, és szállt befelé a füst. Az értékeidet be tudod rakni zárható szekrénybe, annak a kulcsát meg jól elteszed.

márc. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 scamdemic ***** válasza:
100%

Ui.: A kirabol szó nem is a megfelelő, mert az egy erőszakos cselekmény. Ide a meglop illik.

[link]

márc. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenkinek való a hostel. Párom, aki egyetemi évei alatt koleszos volt, többször aludt hostelben utazásai során (soha nem volt gond). Én nem vállalnám be, sokkal kényelmesebb vagyok. Ha tehetem, önálló apartmant bérelek, de minimum AirBnB szobát. Azt egyébkénf néha ki lehet fogni hostel áron.
márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birod masok horkolasat, inkabb hanyagold.
márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

A fiataloknak valo. Biztonsagos, milliok hasznaljak.

En is voltam ilyen helyen egyetemista koromban, akkor a legjobb, ha tobben mentek, mert akkor elfoglalhatjatok az egesz szobat.

márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!