Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Airbn-s szállasok mennyire...

Airbn-s szállasok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Majdnem fele annyiért találtam ott, mint a bookingon.

ápr. 13. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő, mert általában (már egyre kevésbé) magánemberek adják ki ezeket. Nézd meg az értékeléseket. Ha nincsenek és magyon olcsó, akkor valszeg jó értékeléseket akarnak szerezni, szóval az első pár embernek olcsóbban adják.
ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Vannak értékelések, ha azok jók, akkor megbízható. Csak az értékelhet, aki valóban megszállt ott.


Én 4 csillag alattit nem szoktam foglalni és így még nem is csalódtam.

ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lofefi ***** válasza:
100%
Szerintem az airbenb tökéletesen megbiható. Olvass értékeléseket.
ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban megbízható, mint a booking.
ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kis apartmanom, de a bookingon nem hirdetem, csak az airbnb-n. Egyrészt mert a booking sokkal nagyobb jutalékkal dolgozik, másrészt mert az airbnb-n a szállásadók is értékelhetik a vendéget, és ez nekem is garancia. A feltételek elég szigorúak, szóval nem érné meg problémát csinálni magamnak. Az első foglalást én is olcsóbban adtam, az airbnb-nél ez így szokás, de most már, hogy vannak nagyon jó értékeléseim, feljebbvittem.
ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikkel sok a gond, azt rövidúton kizárják.
ápr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször foglaltam már értékelés nélküli AirBnB-t nagyon olcsón és soha nem volt gondom. Hivatalosan az AirBnB köteles biztosítani számodra azonos vagy jobb kategóriájú szállást, ha valamiért nem jön össze vagy nem megfelelő a lefoglalt. Persze jó, ha van B-terved is, de nekem még soha nem volt rá szükség, mindig szuper szállásokat fogtam ki.
ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!