Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A hostel milyen szállástípus?

A hostel milyen szállástípus?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 13:31
 1/7 anonim válasza:
47%
Diákszállásokat hívnak így elsősorban minden európai városban. Általában kollégiumot jelent, amiben szobákat vagy iskolaszünet esetén az egészet adják ki.
2012. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A hosztel egy kollégiumhoz hasonló épület, lehet diákszállás, de egyszerű szállás is, ahol olyanok laknak, akik csak így tudnak a munkahelyük közelében lenni( persze ez nem egy életre szóló munka általában, csak néhány hónapos, és itt is fiatalokról van szó elsősorban)
2012. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeget nem írta oda senki!

A -relatív- olcsóságáért cserébe, egy csomó vadidegennel alhatsz egy szobában!!

2012. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 14. 17:49
 5/7 anonim válasza:
44%
Az előttem írónak: egy kis kaland sosem árt :D a vad idegeneknek akik ilyen helyen szállnak meg van a legjobb történetük és tök barátságosak :D (persze kivétel mindig van) Az ilyen helyekre többségen nyitott emberek járnak jó alkalmazkodó képességgel. Akadnak utazók is köztük :D
2012. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én Bécsben laktam hostelben, ami diákszállót jelent, de az szerintem nagyon igényes volt, mégis nagyon olcsó. Valóban nem mi voltunk az egyedüliek a szobában, mert 4 emeletes ágy volt a szobában, rajtunk kívül egy svéd pár volt ott és egy japán pasi. de semmi para nem volt velük, és mivel nem is töltöttünk ott sok időt, jóformán csak aludni jártunk oda, semmi negatív élmény nem maradt. A cuccainkkal semmi nem történt, senki nem ölt meg éjszaka, lényeg a lényeg, szerintem zsírjó volt. :) ja és a kilátás is nagyon szép volt. :)
2012. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alf válasza:
100%
A Hostel nem feltétlenül diákszálló, gyakorlatilag minősége válogatja, hogy milyen felszereltségű. Az a lényeg, hogy töbágyasszobák minden ágyát kiadják, tehát lehet, hogy idegenekkel vagy 5 haveroddal lakhatsz ott. Általában 1-2 napra érkeznek a vendéhgek, akik használhatnak közös konyhát, fürdőszobákat, stb. Sok hostelben van két ágyas szoba is, azaz nem sokban különbözik egy hoteltől. Budapesten több nagypolgári lakás (100+ nm) van hostellé alakítva, egész évben üzemelnek.
2012. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!