Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megszállhatunk-e párizsi...

Megszállhatunk-e párizsi HOSTEL-ben? Akár privát szobában, akár közösben.43 éves apa,40 éves anya,12 éves fiúgyermek,9 éves fiúgyermek,6 éves leánygyermek

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
öö bocsánat, nem értem a kérdést. Miért ne szállhatnátok? legfeljebb annyi lehet a baj, hogy nincs elég nagy szoba.. Akkor pedig két felé mennétek. Vagy nem erre gondoltál?
2010. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert HOSTEL! Tudod, mi az?
2010. aug. 31. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen képzeld tudom mi az. És te tudod mi az? Miért ne szállhatnátok meg ott? ne viccelj már.
2010. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, szigorúan tilos. A hostel nem arra való, hogy ott emberek szálljanak meg!
2014. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, néhány hostelben van felső korhatár. Bár ilyennel inkább Németországban találkoztam, a Jugendherbergékben. Ott asszem 30 volt a max. Egyébként Párizsban nem érdemes hostelt keresni, mert alig olcsóbbak a középkategóriás szállodáknál. Én hosteles utazó vagyok, de Párizsban eddig mindig szállodában aludtam.
2014. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!