Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A szálloda foglalás menetét...

A szálloda foglalás menetét nem értem, elmagyaráznád (bőv lent)?

Figyelt kérdés
szóval üdülni szeretnénk menni, írtam a szállodatulajnak e-mailt, h foglalni szeretnék szobát, emberem mondja rendben, de kéne a bankszámlaszámod, a neved és a lejárat dátuma... na most kérdem én ezen 3 infó alapján hogy tudna az én bankkártyámról pénzt levenni? ha pedig letud, mi lesz a biztosítékom arra az esetre ha többet venne le, vagy ezentúl többször is hozzányulna a kártyámhoz?

2013. jan. 24. 20:51
 1/4 anonim válasza:
Én ciprusi cégnek nem adnám ki az adataimat!
2013. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd nekik vissza hogy helyben kp-vel szeretnéd majd kiegyenlíteni a számlát.

Hollandiában voltam ugyanígy, tudomásul vették.

2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket az adatokat adod meg akkor is, ha neten vásárolsz. Le tud venni pénzt.

Nincs garanciád arra, hogy mennyit vesz le.

Ha bízol benne, fizess így (normális szállásban lehet bízni azért), ha nem bízol benne, ne fizess így. Ilyen egyszerű.


Én így foglaltam az amerikai utamhoz mindent, most egy másik úthoz is, rendszeresen vásárolok neten is - persze csak hivatalos oldalakon, pl. amazon meg ilyenek -, és sosem volt semmi gond szerencsére.

(Persze nem is tartok milliókat a számlámon)

2013. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaa, és nem bankszámlaszám, hanem valószínűleg bankKÁRTYAszám, amit kért, mert ehhez az kell.

A számlaszámoddal valóban semmit sem tudna kezdeni.

2013. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!