Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lakosztályokat miért nem...

Lakosztályokat miért nem lehet lefoglalni sehol?

Figyelt kérdés

Egy hotelnél (vagy a booking.com-hoz hasonló oldalaknál) sincs feltűntetve, hogy lenne még (akár egy évre előre is!) szabad lakosztály. Ha nagy szerencsénk van, találhatunk holmi junior lakosztályokat, de ez a maximum.


Több évvel előre kell lefoglalni, vagy más módja van, hogy megszállhassunk egy-egy ilyen extra nagy, fényűző szobá(k)ban?


2012. márc. 28. 14:54
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem itt lehet. Most láttam másik kérdésnél: [link]
2012. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ennek a hotelnek a lakosztálya inkább egy átlag szobára hasonlít, mint egy fényűző szoba-láncolatra.


Ha már link, ezekre gondoltam:


Westin Excelsior, Róma


[link]


Hotel Imperial, Bécs


[link]

2012. márc. 28. 18:27
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

Azt gondolod, hogy a Gyík olvasói, többnyire ilyen helyeken szoktak megszállni?!


Ne itt játsszad az agyad !!!

Még takarítani sem fognak oda téged beengedni...

...te kis majomlány

2012. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy lány vagyok? Vagy netán ratyi vagy? Mert akkor kösz, nem kérek belőled. És mi ez a mérhetetlen harag irányomban? Mivel bántottam meg a méltóságos urat, hogy ilyen szépen szórja rám szitkait?


Ennyire fáj, hogy valakinek jobban megy (nem nekem, mielőtt ezt is félre értenéd)?! Rossz a száraz kenyér íze?! Te dolgod, ne keverj bele mást, pláne ne engem.


És csupán azt kérdeztem, hogy miért nem lehet sehol szabad lakosztályokat találni e szállodáknál. Tudtommal nem az volt a kérdés, hogy TE ritka nagy barom, vagy más sokkal intelligensebb egyén szállt-e már meg itt, hanem, hogy miért nincs sehol szabad lakosztály. Nem akartam ilyen hotelekben megszállni, csak iszonyat kíváncsi vagyok, hogy miért nem lehet sehol? Ennyi, és nem több.


A kérdés viszont most is fennáll. Bárki válaszolhat, aki nem húsz év alatti, mint láthatóan te, vagy úgy érzi, tudja a választ. Köszönöm.

2012. márc. 29. 00:57
 5/16 A kérdező kommentje:
És mégvalami... Ha a válaszod ugyanilyen hangvételű lenne esetleg, mint az előző "hozzászólásod", tartsd meg magadnak. Szívességet tennél vele.
2012. márc. 29. 01:02
 6/16 anonim válasza:

OK, kérdésben nem írtad, hogy milyen szintre mekkora csillaghullásra gondoltál. (félreértések elkerülése végett Siófokot én javasoltam, fikázás meg valaki más)

Üdv: Rózsa Tibor.

2012. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Látva alpári és primitív kirohanásaidat, tényleg ne menjél ilyen helyre takarítani,

mert komoly értéket képvisel egy ilyen lakosztály!!


Amúgy, ha húsz Ft-nál több lenne a zsebedben, akkor nem itt villognál a Gyíkon!!

2012. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Olvass már utána mit írsz és hogyan kedves válaszoló mielőtt harmadszor is engem vennél elő, aki semmit nem ártott neked.


Vagy elvárod miután kiosztottad az embert (aki csak kérdezni akart valamit, pusztán mert érdekli, de látom még mindíg nem fogod fel), hogy úgy bánjon veled, mint a hímestojással? Nem tetszik, hogy visszanyal a fagyi?

Cukormázas álomvilágban élsz kisfiú.


Értelmes és érett emberek (ha "valaki" nem értené, nem gyermekektől kérdezem), ha tudja bárki, írja meg legyen szíves miért nem lehet lefoglalni lakosztályokat sehol. Megköszönném.

2012. ápr. 8. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a booking.com es hasonlo "akcios" oldalakon lakosztalyokat nem fogsz tudni foglalni.

Probald az expedia.com-ot, ott a hotelnal tudsz a kulonbozo szoba tipusok kozul valasztani, de ha a luxus lakosztalyt az expedia nem ajanlja fel, akkor sajnos a hotellel kell kozvetlenul felvenni a kapcsolatot.

Amugy egy tanacs: ne hidd azt, hogy az arak kobe vannak vesve. Meg egy luxus Four Seasons-nel is lehet kifogni ilyen-olyan kedvezmenyt. Sot, ha pl. a szulinap, evfordulo az utazas napjara esik, akkor nyugodtan emlitsd ezt meg a foglalasnal es koveteld hogy adjanak valami kedvezmenyt.

En mindig megkerdezem milyen epp aktualis ajanlatuk van, mert tevhittel ellentetben ok vannak ertunk es nem mi vagyunk oertuk, vagyis a hotelesek tudjak nagyon jol, hogy nagy a valasztek es megszallhatunk mashol is. Az o erdekuk, hogy a penzunket naluk hagyjuk es ne a konkurencianal, eppen ezert szivesen fel fognak ajanlani valami kedvezmenyt, vagy valami bonuszt, csak kerni/kerdezni kell!

2012. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: nagyon szépen köszönöm! Megfogadom!


(Látjátok, így is lehet! Örülök, hogy vannak még ilyen emberek is a Földön).

2012. ápr. 25. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!