Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Foglaltatok már szállást...

Foglaltatok már szállást internetes keresőkön keresztül (pl. booking.com, hotels4u.com, stb. )?

Figyelt kérdés
Párizsba mennénk a barátnőmmel 4 éjszakára, és szállást keresünk. Az elmúlt években foglaltam a booking.com segítségével, elégedett vagyok velük. De most kerestem a hotelscombined.com oldalon, és kidobott több "közvetítő" céget is, viszont azokkal nincs tapasztalatom, ezért kicsit félek tőlük. Ugyanis észrevettem több "gyanús" eltérést is a booking.com-hoz képest. Pl. ezt a hotelt a booking.com-on reggeli nélkül 420€-ért adják, a hotels4u.com-on reggelivel 248€. Ez több, mint fura. Átverés lehet? A link: [link]

2013. jún. 8. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én itt már többször foglaltam.

[link]

2013. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a bookingon már sokszor foglaltam, nem állítom, hogy ott a legolcsóbbak a szállások, de 100%-osan meg bízok bennük, soha nem volt gondom, úgy ,hogy nem foglalnék máshol, a biztonság fontosabb nekem mint az ár. De ettől még ez a hotle4u is jó lehet, bár tényleg furcsa ez a nagy eltérés. Szerintem nézd meg a hotel honlapján az árakat, abból már tudni fogod, hogy a booking a drága vagy a másik a túl olcsó.
2013. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a booking.com on en is foglaltam mar, ok teljesen megbizhatoak. A masikat nem ismerem, de attol meg hogy nagy az arkulonbseg nem biztos, hogy atveres. A mi 125 ezres nyaralasunkat egy masik helyen 200.000 ert hirdetik. Az sem atveres.
2013. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!