Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Privát szállás Magyarországon?

Privát szállás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Keresek Magyarországon (elsősorban vidéken) olyan szálláshelyet, ami kevés ember befogadására szakosodott, és nem több társaságnak adják ki egyszerre, hanem mindig csak egynek.


2 főnek keresem ezt, a cél az lenne, hogy ha kivesszük a helyet, akkor ott ne kelljen idegenekkel találkoznunk, minden csak a "mienk" legyen.


Még egy dolog nagyon fontos. Kis wellness célzattal keresem a helyet, így fontos lenne, hogy legyen medence valamilyen formában.


Nem tudom, hogy van-e erre megoldás, nem is szeretnék telhetetlen lenni, de fontos lenne a magánszféra.



2013. jún. 24. 15:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem valami jobban felszerelt apartman(ház) lenne a legmegfelelőbb nektek! ;)
2013. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én éppen most szerelmesedtem bele nagyon Sirok-on ebbe a házba!


[link]


Idén már nem foglalom le mert már megvan hova megyünk nyaralni, de jövőre tutira ez lesz a befutó.

2013. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ez nagyon tetszik. :)
2013. jún. 29. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!