Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bibionéban, vagy Horvátországb...

Bibionéban, vagy Horvátországban olcsó szállás?

Figyelt kérdés
Haverokkal mennénk, 1 hétre, max. ár az 20.000 ft/fő amit a szállásra tudunk szánni. Tudnátok segíteni? Sürgős lenne, későn kezdtük a szervezést :(

2013. júl. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézegessetek last minute utakat. Bibioneban ennyiért tuti találtok.


Ahogy én nézegettem az olcsóbb, mint Horvátosrszág. Görögország nem jöhet szóba? Ott is vannak nagyon olcsó szállások.

2013. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erről nem beszéltünk. Lényeg, hogy olcsón jöjjünk ki belőle, senki sem akar sokat költeni. Max egy hétre mennénk, de 4-5 nap is megfelelne. Utazást viszont egyenlőre nem tudom hogy fogjuk megoldani
2013. júl. 9. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző nem tudom, hogy honnan vette az infóit??!!


20ezer Ft/főért Bibiónéban pont semmit sem fogtok találni főszezonban,

kivéve, ha ez az összeg nem /hétre, hanem /napra vonatkozik!!


Olcsó last-minute buszos utakat Görögországba találhattok.

2013. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnét, hogy tegnapelőtt foglaltam last minute utat anyukáméknak Bibioneba. A szállás 5 éjszakára 18.000 ft/fő volt, és volt 16.000-ért is. tény, hogy last minute, ahogy ezt az előző hozzászólásomba említettem. Horvátországban amiket én néztem, azok drágábbak voltak.
2013. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves 4. válaszoló!

Melyik oldalon foglaltál anyudéknak? Mert mi is szeretnénk menni a párommal, de elfogadható áron nem találtam semmit. Ellátás nem kell, kaját megoldjuk.

Segítségedet előre is köszönöm.

2013. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!