Kezdőoldal » Utazás » Szállások » S. O. S! Mi lehet ilyen...

S. O. S! Mi lehet ilyen esetben tenni ha a szálloda műszaki okra hivatkozva lemondja a szállást?

Figyelt kérdés

Péntek 18 óra körül kaptam meg a szálloda e-mail-ét miszerint műszaki okra hivatkozva nem tudom igénybe venni az előre kifizetett szállást amit hétfőn vettem volna igénybe,ez egy kupon oldalas szállás volt...de mit tudok ilyenkor tenni?Nincs valami törvény erre?

Az e-mail elég nyers volt semmi sajnálatot nem mutattak,megjegyzésként írták oda hogy munkanapokon érdeklődjek azt is pedig inkább e-mail-be tegyem.

Ez jogszerű így?Hogy 2 nappal előtte lemondják?


2013. aug. 3. 08:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor fel szoktak ajánlani másik szállást ami ugyanolyan vagy jobb színvonalú.
2013. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :-) akkor nem adom fel,hétfőn mennék de nem tudom őket elérni sehogy sem,mert csak hétköznap hívhatóak!!
2013. aug. 3. 09:18
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de itt valami nem stimmel!!!

Ugyanis nem létezik olyan szálloda, amit nem lehet elérni, csak kizárólag hétköznap!!!!!! !!!!!!!

2013. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ki, ez a hotel ibiza siófok.


Rengetegen megkapták már a mailt, mi 7-re foglaltunk, még nem jött meg, de már elég paprikás hangulatban várom a levél megérkezését.


Egyébként szerintem sem lehet ilyet megtenni, hogy 1-2 nappal korábban mondják le, hiszen mi sem mondhatnánk le csak 100%os fizetés mellett (amin ugye már túl vagyunk).


Valamiféle kártérítést mindenképp megérdemelnénk, csak nehogy csődöt jelentsenek,mert akkor a pénzünknek is pusziltak.

2013. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:

Igen,ők azok....de inkább nem is véleményezem...

mert az az e-mail amit küldtek elég semmit mondó volt és most meg nem tudom őket elérni mert hát ugye hétvégén nem lehet őket elérni...de nem hagyom annyiban az biztos!

2013. aug. 3. 10:43
 6/68 A kérdező kommentje:
09:42:amúgy ebben teljesen igazad van ez nem így működik ahogy ők ezt gondolják!!!Ezt nem tehetik meg!
2013. aug. 3. 10:45
 7/68 anonim ***** válasza:

próbáltad hívni őket? semmi?


Kíváncsian várom nekünk mikor jön meg a levél...


Ezt nem lehet csak így megcsinálni ennyi emberrel, ebből akkora botrányt kellene csinálni közösen a többi lemondottal, hogy azt megemlegessék.

2013. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Rengetekszer próbáltam hívni őket!e-mailt is írtam egyenlőre nem válaszoltak nélkül...elvileg hétköznapokon lehet őket csak elérni ezt az e-mail-be írták.


Ha fogsz kapni ilyen e-mailt akkor szerintem hétfőn fogod majd megkapni,én is 2 nappal az utazás előtt kaptam meg azt is 18:30 körül!Amúgy nekünk már a kuponunk is le lett tiltva ezt írj a rendszer "Ebben a fiókban jelenleg nincs érvényes kupon

Ha a megvásárolt kupont nem találja a megfelelő menüpont alatt, de biztos benne, hogy megvette és kifizette, akkor kérjük jelezze az info@szallodakuponok.com e-mail címen!"

A szálloda kuponos oldalát sem tudom elérni sajnos!

Ha még nem töltöttétek akkor ezt tegyétek meg,mert ha mást nem ez egy kézzel fogható bizonyíték lesz!Nekünk is szerencsénk volt hogy jóval előtte letöltöttük,bár most sokat nem érünk vele sajnos, de legalább bizonyíték!


Teljesen igazad van ez nem így működik ahogy ők ezt gondolják!Amennyiben nem adnak valami féle korrekt ajánlatot azt hiszem hogy ez a minimum amit megérdemelnének!

2013. aug. 3. 11:26
 9/68 anonim ***** válasza:

Pont az előbb néztem, nekem még fent volt minden, de mi is letöltöttük a kupont már mikor aktív lett, így megvan bizonyítéknak.


Annyira mérges vagyok!

2013. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

Nekem még bejön a szálloda oldala, azt írja


Ha OTP SZÉP-kártyával szeretnél fizetni, az online utalást (foglalófizetés) a Club Thermál Kastély (3388 Poroszló, Kastély utca 10.) részére kell indítanod (azonos a két szálloda üzemeltetője)!



Szóval esetleg a Club Thermal Kastély elérhetőségein is meg lehetne próbálni őket zaklatni szerintem.

2013. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!