Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországi apartmant...

Horvátországi apartmant keresek, magán uton, nem utazási irodán keresztül. Aki volt már és jó szép hely volt ajánlana nekem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Leutaztok és tíz perc alatt találsz magatoknak. Mindenféle jutalékos lehúzós közvetítő nélkül.
2013. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gyerekkel mennénk és csak 4 napra.nem merek foglalás nélkül elindulni,és a drága időnket tölteni kereséséssel,nyaraló főzezonban.
2013. aug. 3. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítólag ott is sok a kiadó szoba. Recesszió van... Leülsz egy fagyizóban a gyerkőccel, a férjed meg felhajt egy szobát a közelben. Én nem pánikolnék még gyerekkel sem.
2013. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én ugyan még nem voltam így Horvátországban, de a haveromék rendszeresen ezt teszik, igaz ő beszél horvátul, de nem hiszem, hogy ennek sok jelentősége van. Én sem majréznék, biztos, hogy találtok szállást és szinte biztos, hogy olcsóbban, mintha itthonról állsz neki vadászni. Ha rám hallgatsz menjetek inkább a Balcsira. :-)
2013. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ma hajnali postámban volt: [link]
2013. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2éve mi is csak nekiindultunk az utazásnak foglalás nélkül, mikor leértünk elkezdtünk körözni az apartmanok között és kb 15 perc múlva találtunk 7 személyeset 10€/főért... sztem érdemes megpróbálni még gyerekkel is.
2013. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SuperUrzu7 válasza:

Én az Omis-i anastazija apartman komplexumot javaslom!

[link]

Bár messze délen van, de a közvetlen mellette folyó Cetina miatt ritkamód kellemesen homokos. Hosszú ideig sekély víz a szomszédos sziget miatt gyenge hullámzással. Pont gyerekeknek való. Amikor csak lehet ott nyaralunk. Német-Horvát nyelven lehet kommunikálni a vezetőkkel. A part az apartmantól(Ajtajától) durván 40 méterre fekszik. Van a parton fagyizós, éttermes Ingyen wifi-s(ha elkéred a kódot) internetkávézó. És a szomszédságában fekszik Horvátország egyik toplistás pizzériája a Gajeta(amiről most így nem találtam weboldalt). Van ingyenes légkondi (100 perc) Konyha, szoba(ák) TV és apartmanonként mosdó(WC, Fürdő) Annyira nem drága, és a belváros is közel van. Egy közeli bolttal, és a szinte szomszédos folyó utáni piaccal. Oh igen... Imádják a Magyarokat. Aligha lesz gond! Bár messze van(mihez képest?!) De fantasztikus hely!

2013. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 adathor válasza:

Nem azt kérdezte,hogy parázzon e vagy nem!!!!

Az eszem meg áll az ilyen válaszolókon...

2013. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 goznori válasza:
Mi tavaly Omisba voltunk,utazási irodán keresztül. AZ utazási irodában egy magyar nő volt, nagyon kedvs, segítőkész.Én nagyon jól éreztem magam,Omis nagyon jó hel, még akkor is, ha nem utazási irodán keresztül mentek..Omist csak ajánlani tudom!!!:)
2013. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!