Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Valaki ajánlana balaton parti...

Valaki ajánlana balaton parti szállást, amiben TÉNYLEG van hely? SŰŰŰŰŰŰŰŰŰRGŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐS!

Figyelt kérdés
2 felnőtt+2 gyerek. Tudom az én hibám is, hiszen csak tegnap döntöttük el, hogy megyünk. 15.-től 19.-ig tervezzük. Már vagy 10 helyen belefutottunk abba, hogy azt írták szabad, de mikor e-mailben érdeklődtem, akkor mondták, hogy mégsem. És OTP szépkártya elfogadóhelyes kéne! :)

2013. aug. 12. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a híreket olvasom, nem nagyon lesz szabad hely már a 7végére. Vagy ha van is, akkor legfeljebb valami nagyon drága helyen.
2013. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag minden tömve van szinte. Vagy vegyétek lejjebb az igényeket és keressetek olyat aki bérbe ad apartman házat, igaz hogy mindenről nektek kell gondoskodnotok de ha azt vesszük olcsóbb is, de azok is telve vannak ilyenkor.

Én is a múlt hétvégére akartam volna lemenni egy olcsóbb szállodába de jó lett volna nekünk egy sima apartman ház is de mindenhol azt a választ kaptam hogy tömve vannak, nem tudnak szabad helyet adni mert ha esetleg le is mondanák van még legalább 20 ember vagy több akiknek utánuk ki is tudnák adni. Én is csak jóval messzebb egy ismerősöm nagymamája házába tudtam lemenni, igaz maga a szállás ingyen volt cserébe etessük a nagymamája macskáját és oldjuk meg a kajánkat de elég pocsék volt mert legalább 15 km-ert kellett autózni hogy vízközelbe lehessünk.

Én ilyet jövőre már májusba elintézek hogy legyen megfelelő szállásom minthogy az utolsó pillanatba kapkodjak.

2013. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kempingben nem mennétek el? Mi Sóstón voltunk két kicsi 2,5 gyerekkel. Közel van a strand és lehet SZÉP kártyával fizetni. Az ikreknek nagyon nagy élmény volt sátorban aludni, szalonnát sütni, grillezni, a szabadban reggelizni. Ha gondolod írj privit.
2013. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azaz nem 2,5 gyerekkel voltunk hanem két 2,5 éves gyerekkel:)
2013. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

booking.com

Elvileg itt csak a szabad helyek vannak

2013. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha még aktuális, ugyan nem a Balatonnál, hanem Gárdonyban a Velencei-tónál, aug. 20-24-ig 4 éjszaka, 2felnőtt és 2 gyerek részére kiadó egy nyaraló. Mi sajnos nem tudunk elmenni és átadnánk. Ha érdekel írj.
2013. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönjük a válaszokat, főleg neked kedves utolsó, de már meg is jöttünk. :) Baján voltunk a Kaiser Panzióban. :) Ajánlom mindenkinek! :)
2013. aug. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!