Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A Brest travel utazási iroda...

A Brest travel utazási iroda megbízható? Aki volt már velük milyen a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Esetleg volt valaki Simontornyán?

2013. nov. 9. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálunk, ez a tízezredik ilyen kérdés.

Mármint hogy ez vagy az az utazási iroda megbízható-e.


Őszintén ez a mindig megújuló emberi naivitás - értsd butaság - alapvető kérdése.

Mert egyrészt minden utazási iroda megbízható mindeddig, amíg csődbe nem megy. LEgalább 50 ilyen volt az elmúlt 20 évben. Beszedték a pénzt, aztán többnyire utaztattak is. Csak a végén nem. Tehár maguk mögött hagytak sok ezer/tízezer/százezer elégedett ügyfelet, és csak pár ezer/tízezer szerencsétlen hülyét.


Mindig mindenkinek el lett mondva 2 dolog:

a) 2013-ban csak az analfabéták mennek utazási irodával. A legminimálisabb olvasási és írási készséggel kikerülhető bármelyik iroda. Ráadásul fele árból.

b) de ha mégis úgy gondolod, ez neked kell, akkor csakis bankkártyás fizetés. Bármit mondanak, akárhogy is kérnek, hogy kápé.


Legközelebb inkább azt kérdezd meg, ide és ide szeretnék menni magam. Hogyan tegyem?

2013. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nyugodtan leírhatod nekem h bárhova h jutok el magam mert fogalmam sincs róla... amúgy meg naponta olvasni olyat h hirdetik magukat a neten, és közbe meg semmi sincs a háttérben.. értsd allatta: nem is létezik az egész hamis...

de persze nyugodtan légy/legyen olyan ember, aki mindenbe bele köt és az ember kedvét elrontja, ahelyett h megkönnyítené az életét;)

2013. nov. 11. 16:28
 3/4 A kérdező kommentje:
de a 61%-os hasznos válaszokból mire is számíthat az ember...
2013. nov. 11. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Kimondottan erről az utazási irodáról nem tudok tapasztalatot mondani, viszont egy érdekességet tudok. Mi az elmúlt években saját lábon nyaraltunk, senki nem segített. Most az idén messzebb szeretnénk menni, elkezdtük nézni az utazási irodákat. Szép minden hely, olcsó drága, alig van különbség leírásban. Poénból megnézegettük azokat a helyeket, ahol eddig voltunk..nos, vagy én vagyok vak, vagy azt játsszák az utazási irodák, hogy beraknak egy ezer éves /photoshoppolt képet, hogy az milyen szipiszupi hely, a valóságot még csak meg sem közelíti. Élőben egy kupac sz.r, a fényképeken pedig álmaink üdülőhelye. Mi az igazság? Egy fénykép, vagy amit a saját szemeddel tapasztalsz?

Én csak ebből indulok ki, nyilván van olyan hely, amelyik tényleg olyan szép, mint a képeken, de ez zsákbamacskázás, hogy melyik az.

2014. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!