Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repölőjegyet akarok vásárolni...

Repölőjegyet akarok vásárolni (interneten) és átszállásos! De nem nagyon akar sikerülni nincs olyan ugynökség vagy iroda (megbizható) hogy megrendeli helyettem és csak fizetnem kell és utaznom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mit nem tudsz? Foglalsz, majd utalsz! Ennyi! Utazási iroda jó felár ellenében megcsinálja neked, amit magadtól is lehet. Azonban ha ilyen önállótlan vagy, hogy egyszerű jegyvásárlás is gondot okoz, akkor hogy akarsz utazni, ráadásul átszállással?
2013. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi az ami a nehézséget okozza a foglalásnál?
2013. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen "ügynökséget" és "irodát" nevezik utazási irodának. Sétálj be egybe, és megcsinálják neked.


De mondjuk én sem nagyon értem, mit nem tudsz ezen megcsinálni te magad...

2013. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz utazni ha még egy nyomorult jegyet sem tudsz venni? Nézd meg a www.pelikan.hu
2013. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tobbszor is vasaroltam mar interneten jegyet .! Nem ez az elso hogy utazom .! De most valamiert nem jo.! A www.skyscanner.com weboldalrol veszem es onnan atiranyit mindig arra az oldalra akinek e gepevel megyek .! Az elso jarat wizzair.! Ugyanigy atiranyit mint eddig ott belepek es ennyi utanna semmit nem hoz be .! Es itt akadok el mert eddig igy jo volt .!
2013. aug. 22. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért teszel a mondat után szóközt, majd egy pontot, és aztán felkiáltójelet? Ez valami új szokás? :D
2013. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És miért van minden mondat végén felkiáltó jel?

Na mindegy.. Wizzairrel nem lehet átszállni, a fapadoson csak A-B szállítanak. Természetesen vehetsz pl. jegyet úgy, hogy pl. Bp-London aztán London-Dublin, de ha lekésed a csatlakozást, akkor ennyi volt, vehetsz új jegyet.

Wizzair oldaláról:

Csatlakozásra is foglalhatok helyet?


A Wizz Air nem üzemeltet csatlakozó járatokat, ezért nincs lehetőségünk arra, hogy az utasok vagy csomagjaik átszállását biztosítsuk (függetlenül attól, hogy a másik gép a Wizz Air vagy más légitársaság járata). Ugyanezen okból nem vállalunk felelősséget azért, ha valamelyik utasunk lekési a csatlakozást. Azt ajánljuk, hogy a csatlakozást úgy válassza meg, hogy elegendő ideje maradjon az átszállásra.

2013. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ertem .! En ugy megyek hogy Budapest-Milano Milano-Malaga.! Es az elso ut az wizzair es azert dob az o oldalukra a masodik az mar pl rayanair.! Csak ezen a wizzair-en nemtudok tovabbugrani.!
2013. aug. 22. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél jegyet a Wizz oldalán, majd utána pl a Ryanair oldalán.
2013. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell Skyscanner. Wizzair oldalán veszel egy jegyet aztán a ryanairnél is külön. VIGYÁZAT! A WIZZ Milánó Malpensa reptérre jár, a ryanair pedig jó eséllyel Milánó Bergamo reptérről indul. Van busz a két reptér között kb 20 euróért és kb egy ora lehet az út. De ha nincs elég idő a két gép között akkor ezt ne vedd meg semmiképp. Elég idő az több órát jelent minimum.
2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!