Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a balatonfűzfői Kék Öböl panzióval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kényelem, nyugalom, szép környék, látnivalók érdekelnének.

2013. nov. 14. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beírod hogy "kék öböl panzió", és rákattintasz az első találatok valamelyikére (amelyik nem a hotel saját oldala), majd az értékelésekre, elég sok szöveges véleményt találhatsz.

Gondolom az ilyen nagy szálláskereső és értékelő oldalak véleménye hasznosabb, mint 1-1 ide betérő vendég önálló véleménye.

2013. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a nagy szállásértékelő oldalakon is ugyanolyan emberek írnak, mint itt csak jobban kell fogalmazniuk.

Amúgy meg, oké, látom, hogy régi kérdés, de leírom én milyennek találtam a Kék Öbölt, hátha idetéved még valaki :D

Szóval, mi most nyáron voltunk, és a szállás 10/10 volt, legalábbis nekem. Finom a kaja, baromi kedvesek és segítőkészek az itt dolgozók. A strand gyalog 20, kocsival kb 5 percnyire van. Igazából Fűzfőn nincs sok minden, így a szálláson sok időt töltöttem. Van pár szobor, itt ott, de tényleg elég kicsi ez a helység (város?). A szobánk ablakai meg az útra nyíltak, de este pont ezért nem voltak zavaróak a kocsik, mert alig volt. Nyugott környék, a Fövény strand is kisebb, és ott sem nyüzsögnek az emberek. Sok az árnyék. A víz meg klassz volt, de van egy nagyobb hínáros rész (a víz alatt) és abba valahogy mindig beleúsztam :D

2016. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!