Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szobafoglalás esetén mit...

Szobafoglalás esetén mit szükséges vinni az adott hotelbe?

Figyelt kérdés
Természetesen e személyimet és a párom személyijét is, azt tudom, és azon kívül még mit? Az emailben kiküldött szobafoglalót is kell vinni kinyomtatva?
2013. dec. 29. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy lakcímkártya szükséges?
2013. dec. 29. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam vinni a visszaigazolást, de nem szokott kelleni. Lakcímkártya sem kell.
2013. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor csak személyi kell?
2013. dec. 30. 00:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Személyi se kell, miért kéne? Nem hatóság, csak egy szállást ad, ha fizetsz cserébe. Tőlem legalábbis soha sehol nem kértek személyit, és ha kértek volna se szívesen adom oda. Azért na... ne nézegesse már bárki csak úgy!
2013. dec. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat:)
2013. dec. 30. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Személyinek még akkor is kell nálad lenni ha csak a sarki boltba leugrassz.

A hotelban érkezéskor szoktak kérni adatokat de igazolványt nem kérnek, elég ha te kitöltöd az adatlapot.

2016. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldön tőlem sokszor kértek már igazolványt, ami alapján ők töltötték ki a papírokat.
2016. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!