Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudtok mondani jó kulcsos...

Tudtok mondani jó kulcsos házakat?

Figyelt kérdés

Eddig meg volt a hely ahova jártunk családdal de most nem tudunk oda menni mert nem jó mindenkinek az időpont. A lényeg:

1. Kb 20an mennének és jó lenne ha nem lenne ott más rajtunk kívül.

2. Ha lenne udvar szerűsége ahol tudnánk pl tollasozni.

3. Legyen nagy nappali hogy mindannyian elférjünk kajánál meg beszélgetéseknél.

4. Kirándulási lehetőségek.

(5. Nem lenne hátrány ha olcsóbb lenne kb 2000-3000-4000 ft/fő/éj)


Tudom sok az elvárás...

Ha valakinek van olyan helye amit ismer és ezeknek a feltételeknek megfelel vagy majdbem megfelel az légyszíves írja le.

(Azért kérek segítséget és nem csak böngészek a neten, mert már voltunk olyan helyen amo nem úgy nézett ki ahogy a képek mutatták és rossz volt.)



2014. márc. 13. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno még Kazáron voltam egy kulcsosházban. a környék barátságos, kedves kis falu, ahhoz képest hogy Nógrádban van :)
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ej, de válogatós vagy fiam.
2014. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kulcsosház a Bakonyban?
2014. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyesmi Képespuszta is, talán egy klasszissal olcsóbb mit te tervezed, de a képek nem hazudnak. (Nekem valahogy a 3-4e már vendégházas árnak tűnik, nem kulcsosháznak.)
2014. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre a nyárra találtam házat de köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2014. jún. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!