Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skóciáról tudnátok mondani...

Skóciáról tudnátok mondani valamit, olyanok, akik ott élnek? Milyen Angliához viszonyítva, főleg az ottaniak mentalitása és a személyes vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
Most Angliában dolgozom,de szeretnék átmenni Skóciába(főleg az ingyenes felsőoktatás miatt)viszont nem sok történetet találtam róla,hogy milyen ott élni.Munkát valószínűleg találnék,mert most bentlakásos ápoló vagyok és azt Skóciában is keresik.De nem akarok úgy beleugrani,hogy nem tudom,mennyivel lenne jobb,vagy akár rosszabb Angliánál.
2014. márc. 6. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Angliáhz képes rosszabb. Legalábbis számomra. Túlságosan vidékies az egész. Munkalehetőség kevés, munkanélküliség óriási. Az emberek olyanok, amilyenek, van normális és bunkó is egyaránt. Nekem 5 ismerősöm élt hosszabb-rövidebb ideig Skóciában, azóta mind Angliában élnek.
2014. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!