Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olaszországban, Lido di...

Olaszországban, Lido di Jesolo-ban nincs is félpanzió?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni Jesolo-ba, de sehol sem találok olyat, ami félpanziós lenne. Mindegyik reggeli, étterem, bár, csomagolt ebéd, vagy még ennyi se. Eddig azok a szálláshelyek, amikben voltam és saját főzőcske kellett, nem éreztem jól magam. Naponta étterembe menni meg fölösleges pénzkidobás lenne. Sok helyen körülnéztem már, de egyik se volt ilyen. Tudtok segíteni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. máj. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek, megnéztem most a neckermannál a jesoloi szállodák közül 10-et és mindegyikben van félpanzió. Amikor mi voltunk egy 3*-os hotelben abban is volt félpanzió. Teljes panzió viszont csak a legdrágább hotelekben jellemző.
2014. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően két dolgot tehetsz:


1. Foglalsz valamelyik szálláskereső oldalon egy neked tetsző szállást, ahol max reggelit fogsz kapni, és ebben az esetben ebédelsz/vacsorázol helyi étteremben, vagy boltból.


2. Befizetsz egy utazási irodához, és kifizeted a dupláját annak, amit az első esetben hagytál volna ott.

2014. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1!

Én is megnéztem a neckermann-t, csak az a gond, hogy akárhányszor rákattintok a városra, nem enged keresni, nem nyit meg semmit. A feliratkozást is próbáltam, de az se működik.

2014. máj. 18. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk így Jesoloban. Fp ellátást kaptunk, menüválasztásos volt, előző nap kellett ikszelni a másnapit. Egész tisztességesen főztek, ott maga a szoba volt gáz. Utazási irodánál foglaltuk, az tuti.
2014. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

de van. itt: [link]


ide járunk évek óta.

reggeli van és vacsora. baromi sok kaja, egész nap ellehetsz vele.

reggelire svédasztal: yoghurtok, sütik, croissant, felvágottak, tea, kávé, gyülölcsklé, müzli, gyümölcs, minden amit akarsz.


vacsorára: előétel svédasztalos: rengeteg fiss saláta, sült zöldségek, krokett, mindenféle részta, kagyló..stb.

főételnél minden nap 3 közül választhatsz. desszert pedig valami könnyű: fagyi, puding, gyümölcs, de soha nincs süti :)


remélem tudtam segíteni :)

Szerintem nagyon jókat lehet enni, még ha nem ebédelsz sem maradsz éhes ilyen mennyiségű étel után. 18L

2014. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!