Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi szálloda félpanz...

Verde kérdése:

Horvátországi szálloda félpanzióval?

Figyelt kérdés
Tud valaki megfizethető árú szállodai szállást félpanzióval(2felnőtt +1gyerek)1 hétre, Horvátország északi részén, szeptember első vagy második hetében? Keresőkben én is néztem, olyan vélemény érdekelne elsősorban aki volt, és meg volt elégedve a szállással és az ellátással.

2013. aug. 12. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz,

akkor szeptemberben már délebbre mész!

2013. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sok helyen azt olvasni, hogy szeptemberben még jó idő van, igazából eddig csak augusztusban voltam. Neked rossz tapasztalataid voltak?
2013. aug. 13. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elég tapasztalat neked az, hogy ott (is) lakom....


Természetesen kifoghatsz jó időt, de szeptember második hetében,

én már csak Trogír magasságában keresgélnék.

2013. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

meggyőztél! :)

ahol te laksz nem tudsz valami elfogadható árú szállást?

2013. aug. 15. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van Trogírnál, egy nagyon korrekt (*** pluszos) közvetlen vízparti, saját parkolós apartman, nagyon rendes magyar tulajtól, de már csak október elejére van hely.

(Itt októberben szüretelik a mandarint is egyébként.)

40 Euro/nap az ára.

Ha érdekel, elküldöm privátban az elérhetőségét.

Nagyon szép helyek vannak a környéken, amiket érdemes felkeresni. Fotózni, kirándulni, meg a KRKA vízeséseket megnézni.

Privátban küldöm az apartman weboldalát.

Jó pihenést, kikapcsolódást!

2013. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi július végén voltunk Crikvenicán, (Dramaljban ) 4 nap, 3 éjszaka, félpanzióval, sztornó biztosítással, taxával együtt 67 ezer forintért 2 főnek. Azt írtam be a googleba hogy rövid tartózkodás az Adrián és egy utazási irodát hozott fel. Na szóval ezt náluk foglaltam, a Hotel Riviérába ami nagyon szuper volt.Meg voltunk elégedve mindennel. Nem csak 4 napra lehet menni, kérj tőlük egy ajánlatot, vagy magától a szállástól.
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!